Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про проведення циклу родинних свят у мікрорайонах міста..."  № 8 від 09.01.2020р. 
Документ №8 від 09.01.2020р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 09.01.2020р.  № 8
м.Івано-Франківськ
 


Про проведення циклу родинних свят у мікрорайонах міста


Керуючись ст.ст.27,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою підвищення ролі родини в духовному, естетичному і національно-патріотичному вихованні підростаючого покоління, створення належних умов для культурного, духовного та естетичного збагачення  мешканців міста Івано-Франківська, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:


 1. Затвердити перелік мікрорайонів та кількість родинних свят на 2020 рік (додаток 1).
 2. Департаменту культури міської ради (Н.Загурська):
 • розробити та затвердити наказом графік проведення циклу родинних свят у мікрорайонах міста на 2020 рік;
 • забезпечити організацію та проведення родинних свят у мікрорайонах міста.
 • письмово повідомляти структурні підрозділи виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, комунальні підприємства міста та інші служби, зазначені у п.3 – п.7 даного рішення про місце та час проведення родинних свят у мікрорайонах міста за 7 днів до їх проведення. 
 1. Управлінню охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради (М.Бойко) забезпечити чергування медичних працівників під час проведення родинних свят у мікрорайонах міста.
 2. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів міської ради (І.Влізло) здійснити обстеження територій поблизу проведення родинних свят у мікрорайонах міста на предмет безпечного відпочинку.
 3. Івано-Франківському відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області (І.Газукін) та управлінню патрульної поліції в Івано-Франківській області (О.Костенко) забезпечити громадський порядок та патрулювання під час проведення родинних свят у мікрорайонах міста.
 4. Комунальному підприємству «Муніципальна варта» (А.Прусак) сприяти Івано-Франківському відділу поліції (І.Газукін) та управлінню патрульної поліції в Івано-Франківській області (О. Костенко) у забезпеченні громадського порядку під час проведення родинних свят у мікрорайонах міста.
 5. Івано-Франківському МВ УДСНС України в Івано-Франківській області (В.Мацалак) забезпечити та взяти під контроль виконання протипожежних заходів під час проведення родинних свят у мікрорайонах міста.
 6. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (В.Сусаніна) профінансувати витрати на проведення циклу родинних свят у мікрорайонах міста відповідно до кошторису (додаток 2).
 7. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання    рішення покласти на Департамент культури міської ради.
 8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О.Левицького.Міський голова                                                                                Руслан МарцінківФайли:2011-2020 © Всі права застережено.