Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про організацію та проведення фестивалю духовної та ест..."  № 87 від 11.02.2020р. 
Документ №87 від 11.02.2020р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 20.02.2020 року
Порядок денний  №8 від 20.02.2020р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 11.02.2020р.  № 87
м.Івано-Франківськ
 


Про організацію та проведення фестивалю духовної та естрадної пісні «Великодні дзвони»


Керуючись ст.ст.27, 32  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Статутом територіальної громади міста Івано-Франківська, з метою знайомства з культурою та звичаями нашого народу, розвитку творчих здібностей мешканців та гостей міста Івано-Франківська, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив :

 1. Затвердити програму фестивалю духовної та естрадної пісні «Великодні дзвони» (додаток 1).
 2. Департаменту культури міської ради (Н.Загурська) забезпечити організацію та проведення фестивалю духовної та естрадної пісні «Великодні дзвони».
 3. Відділу патронатної служби виконавчого комітету міської ради (В.Дротянко) довести програму фестивалю духовної та естрадної пісні «Великодні дзвони» до громадськості міста та забезпечити висвітлення її у засобах масової інформації.
 4. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою міської ради (М.Смушак) забезпечити встановлення турнікетів на Вічевому майдані під час проведення урочистого відкриття фестивалю духовної та естрадної пісні «Великодні дзвони» 21.04.2020р. до 15.00 год.
 5. Управлінню архітектури, дизайну та містобудівної діяльності (О.Кошик) забезпечити вимкнення звукового супроводу світлодіодного екрану на Вічевому майдані 21.04.2020р. з 16.00 год. до 19.00 год.
 6. Управлінню охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради (М.Бойко) забезпечити чергування медичних працівників на Вічевому майдані 21.04.2020р. з 16.00 год. до 19.00 год.
 7. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів міської ради (І.Влізло) клопотати перед національною поліцією про обстеження місць проведення масових заходів фестивалю духовної та естрадної пісні «Великодні дзвони» працівниками вибухотехнічного та кінологічного підрозділу ГУНП згідно з програмою (додаток 1).
 8. Івано-Франківському відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області (І.Газукін) та управлінню патрульної поліції в Івано-Франківській області (О.Костенко):
 • здійснити обстеження території Вічевого майдану вибухотехнічною групою 21.04.2020р. до 15.00 год.;
 • забезпечити громадський порядок та патрулювання під час проведення урочистого відкриття фестивалю духовної та естрадної пісні «Великодні дзвони» на Вічевому майдані 21.04.2020р. з 15.30 год. до 19.00 год. та під час проведення усіх масових заходів, які відбуватимуться на площах, у скверах та вулицях міста згідно з програмою (додаток 1);
 1. Комунальному підприємству «Муніципальна інспекція «Добродій»  (М. Шутак) сприяти Івано-Франківському відділу поліції (І. Газукін) та управлінню патрульної поліції в Івано-Франківській області (О.Костенко) у забезпеченні громадського порядку під час проведення урочистого відкриття фестивалю на Вічевому майдані 21.04.2020р. з 15.30 год. до 19.00 год. та під час проведення усіх масових заходів, які відбуватимуться на площах, у скверах та вулицях міста згідно з програмою (додаток 1).
 2. Івано-Франківському МВ УДСНС України в Івано-Франківській області (В.Мацалак) забезпечити та взяти під контроль виконання протипожежних заходів під час проведення масових заходів фестивалю духовної та естрадної пісні «Великодні дзвони» згідно з програмою (додаток 1).
 3. КП «Івано-Франківськміськсвітло» (В.Шутка) забезпечити подачу електроенергії на сценічні майданчики під час проведення масових заходів фестивалю духовної та естрадної пісні «Великодні дзвони» згідно з програмою (додаток 1).
 4. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (В.Сусаніна) профінансувати витрати на проведення фестивалю духовної та естрадної пісні «Великодні дзвони» відповідно до кошторису (додаток 2).
 5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення виконавчого комітету покласти на Департамент культури міської ради.
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О. Левицького.Міський голова                                                                                Руслан МарцінківФайли:2011-2024 © Всі права застережено.