Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 114 від 20.02.2020р. 
Документ №114 від 20.02.2020р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 27.02.2020 року
Порядок денний  №9 від 27.02.2020р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 20.02.2020р.  № 114
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони маютьКеруючись ст.ст. 31, 32, 33, 56, 203 Цивільного кодексу України, ст.ст.171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. № 502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування яким має дитина:

1.1.1. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– частини кв.– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою її батьками –– та –– органу опіки та піклування.

1.1.2. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має її донька ––, –– року народження, за згодою, поданою її батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.3. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частини домоволодіння –– на вул.–– у м.Івано-Франківську, право користування яким має ––, –– року народження, за згодою, поданою її матір’ю –– органу опіки та піклування.

1.1.4. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську, право користування якою мають його діти ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою їх матірю –– органу опіки та піклування.

1.1.5. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частин кв.–– на ––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою мають її діти ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою неповнолітніми та їх батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.6. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– частини кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську, право спільної власності та користування якою мають його діти ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою неповнолітнім та їх матір’ю –– органу опіки та піклування.

1.1.7. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частин кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою мають її діти ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою їх батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.8. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою її батьками –– та –– органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини житла (майна):

1.2.1. –– та –– від імені малолітнього ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини цілої кв.–– на вул.––, –– у с.–– Івано-Франківської міської ради, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою його батьками –– та –– органу опіки та піклування.

1.2.2. –– від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини цілого будинку –– та земельної ділянки площею –– га (кадастровий номер ––) на вул.–– у с.–– Івано-Франківської міської ради.

1.2.3. –– та –– від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини цілого садового будинку –– та земельної ділянки (кадастровий номер ––), що розташовані у садівницькому товаристві «––» Івано-Франківського відділку залізниці в с.–– Івано-Франківської міської ради.

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належного дитині житла:

1.3.1. – та –– від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної їй –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітньої ––, –– року народження, –– частини кв.– на вул.––. ––в м.Івано-Франківську.

1.3.2. –– та –– від імені малолітнього ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної йому –– частини кімн.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітнього ––, –– року народження, –– частини кв.–– на вул.––, –– у с.–– Івано-Франківської міської ради.

1.3.3. –– та –– від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної їй –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному (першочерговому) придбанні на ім’я малолітньої ––, –– року народження, –– частини кв.–– у провул.––, –– у м.––, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою його батьками –– та –– органу опіки та піклування.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2022 © Всі права застережено.