Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про влаштування дитину в сімю патронатного вихователя..."  № 03/3-14 від 13.03.2020р. 
Документ №03/3-14 від 13.03.2020р. Знятий з розгляду
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 19.03.2020 року
Порядок денний  №12 від 19.03.2020р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 13.03.2020р.  № 03/3-14
м.Івано-Франківськ
 


Про влаштування дитини у сім’ю патронатного вихователя

    Керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст.ст. 252-256 Сімейного кодексу України, Порядку створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 р. №148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 30.01.2020р. №111 «Про запровадження послуги з патронату над дитиною у місті         Івано-Франківську», враховуючи  згоду громадянки ___, рекомендації комісії з питань захисту прав дитини  від 11.03.2020 р., виконавчий комітет Івано - Франківської міської ради


вирішив:

1. Влаштувати в сім’ю патронатного вихователя ___,  яка зареєстрована та фактично проживає за адресою: м. Івано-Франківськ, вул.___, буд.__,  кв.__ (далі - патронатний вихователь), малолітнього  ___, ___ року народження, який перебуває у складних життєвих обставинах (далі - дитина).

2.  Укласти договір про патронат над дитиною між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради, громадянкою ___ (мати дитини) та патронатним вихователем.

3. Службі у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (І. Рохман) здійснювати контроль за виконанням договору про патронат над дитиною, умовами утримання та виховання дитини, забезпеченням її прав та інтересів у сім’ї патронатного вихователя.

4. Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради  (І. Максимчук) здійснити заходи з забезпечення надання дитині освітніх послуг.

5. Управлінню охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради (М.Бойко) здійснити заходи з забезпечення надання дитині стаціонарної та амбулаторної медичної допомоги.

6.  Міському центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді (Л.Дикун) здійснювати соціальний супровід сім’ї дитини з метою подолання складних життєвих обставин.

7. Департаменту соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради (В.Семанюк) здійснювати у встановленому законодавством порядку нарахування та виплату соціальної допомоги на утримання дитини та грошового забезпечення патронатного вихователя.

        8. Патронатному вихователю належним чином виконувати умови договору  передбаченого п.2  даного рішення.

9. Контроль за виконанням рішення виконавчого комітету покласти на заступника міського голови О. Левицького.
Міський голова                                                             Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.