Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 03/3-12 від 13.03.2020р. 
Документ №03/3-12 від 13.03.2020р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 19.03.2020 року
Порядок денний  №12 від 19.03.2020р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 13.03.2020р.  № 03/3-12
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони маютьКеруючись ст.ст. 31, 32, 33, 56, 203, 368 Цивільного кодексу України, ст.ст.60, 171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. № 502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право спільної власності (користування) яким має дитина:

1.1.1. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – частин буд.–– на вул.–– у с.–– Івано-Франківської міської ради, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою її батьком –– органу опіки та піклування, а також відповідних частин земельної ділянки (кадастровий номер ––).

1.1.2.  –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську, право користування якою мають ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою їх батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.3. –– та –– на укладання договору поділу майна, набутого у шлюбі, а саме поділу у рівних долях кожному по –– частині кв.– на вул.––, –- у м.Івано-Франківську, право користування якою має їх донька ––, –– року народження, за згодою, поданою її батьками органу опіки та піклування.

1.1.4. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я належних –– частини земельної ділянки (––) та –– частини кв.– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право спільної власності та користування якою мають її діти ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою їх батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.8. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частин кв.–– на вул.––, -– у м.Івано-Франківську, право користування якою мають ––, –– року народження, ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою неповнолітньою та їх батьками –– органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини житла (майна):

Неповнолітньому ––, –– року народження, за згодою батьків –– та –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини цілого будинковолодіння –– на вул.– у с.–– Тисменицького району Івано-Франківської області та земельних ділянок (кадастровий номер ––, ––).

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належного дитині житла:

1.3.1. Неповнолітньому ––, –– року народження, за згодою батьків –– та ––;

–– та –– від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної їм в рівних долях –– частин кв.–– з коморою №–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я неповнолітнього ––, –– року народження, –– частини та малолітньої ––, –– року народження, –– частини буд.–– на вул.–– у с.–– –– району Івано-Франківської області та відповідних частин земельної ділянки (кадастровий номер ––) .

1.3.2. –– та –– від імені малолітнього ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної йому –– частини кімн.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітнього ––, –– року народження, –– частини буд.–– на вул.–– у с.–– Івано-Франківської міської ради, право користування яким має ––, –– року народження, за згодою поданою його батьками –– та –– органу опіки та піклування.

1.3.3.–– та –– від імені малолітнього ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної йому –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітнього ––, –– року народження, –– частини кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.