Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про внесення на розгляд міської ради проєкту рішення "П..."  № 245 від 23.04.2020р. 
Документ №245 від 23.04.2020р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 23.04.2020р.  № 245
м.Івано-Франківськ
 


Про внесення на розгляд міської ради проєкту рішення «Про включення складу мінеральних добрив на вул.І.Франка, 2Б в с.Добровляни Тисменицького району в перелік об’єктів, які підлягають приватизації, та його приватизацію»
Керуючись законами України «Про приватизацію державного і комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про добровільне об’єднання територіальних громад», рішенням Івано-Франківської міської ради від 17.01.2019 року № 3-23 «Про внесення змін до нормативних актів з питань приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська», виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Внести на розгляд Івано-Франківської міської ради проєкт рішення «Про включення складу мінеральних добрив на вул.І.Франка, 2Б в с.Добровляни Тисменицького району в перелік об’єктів, які підлягають приватизації, та його приватизацію» (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Миколу Вітенка. Міський голова                                                                         Руслан Марцінків


Файли:2011-2020 © Всі права застережено.