Проєкт рішення міської ради  "Про проведення інвентаризації земель..."  № 74 від 30.04.2020р. 
Документ №74 від 30.04.2020р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 30.04.2020р.  № 74
м.Івано-Франківськ
 

Про проведення інвентаризації земель

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12, 83, 122, 184 Земельного кодексу України, ст. 26, 35 Закону України «Про землеустрій», постановою Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 року № 476 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», з метою забезпечення ведення Державного земельного кадастру (визначення меж, розміру, складу угідь, їх цільового призначення, узгодження даних, отриманих у результаті проведення інвентаризації земель з інформацією, що містяться у правовстановлюючих документах на землю та у Державному земельному кадастрі), здійснення контролю за використанням і охороною земель, Івано-Франківська міська рада


вирішила:


1. Дати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Добровляни.

2. Дати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Братківці.

3. Дати дозвіл на складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель с. Узин.

4. Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради (І. Гриненько) укласти відповідні угоди  на виконання  робіт, зазначених в пунктах 1- 3  цього рішення.

5. Фінансовому управлінню виконавчого  комітету Івано-Франківської міської ради  (В. Сусаніна) передбачити кошти на фінансування вказаних робіт.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка та постійну депутатську комісію з питань містобудування та земельних відносин (В. Яблонь).

Міський голова                                                                    Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.