Проєкт рішення міської ради  "Про надання дозволу на списання майна з балансу зак..."  № 106 від 18.05.2020р. 
Документ №106 від 18.05.2020р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 18.05.2020р.  № 106
м.Івано-Франківськ
 

Про надання дозволу

на списання майна з балансу

закладів охорони здоровяРозглянувши звернення та матеріали управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради, керуючись статтею 26, пунктами 1.5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 р. № 1314 «Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності», Івано-Франківська міська рада


в и р і ш и л а:


  1. Надати дозвіл на списання з балансу комунального некомерційного підприємства «Міський клінічний перинатальний центр Івано-Франківської міської ради»  майна, як такого, що не придатне для подальшої експлуатації та проведення ремонтних робіт якого є економічно не вигідним, відповідно до додатку 1.
  2. Надати дозвіл на списання з балансу комунального некомерційного підприємства «Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради» майна, як такого, що не придатне для подальшої експлуатації та проведення ремонтних робіт якого є економічно не вигідним, відповідно до додатку 2.
  3. Надати дозвіл на списання з балансу комунального некомерційного підприємства «Міська стоматологічна поліклініка Івано-Франківської міської ради» майна, як такого, що не придатне для подальшої експлуатації та проведення ремонтних робіт якого є економічно не вигідним, відповідно до додатку 3.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови О. Левицького. Міський голова                                                                         Руслан Марцінків

Файли:2011-2020 © Всі права застережено.