Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про припинення функціонування прийомної сім'ї..."  № 304 від 22.05.2020р. 
Документ №304 від 22.05.2020р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 22.05.2020р.  № 304
м.Івано-Франківськ
 


Про припинення функціонування

прийомної сім’їКеруючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про охорону дитинства», постановами Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 р. № 565 «Про затвердження Положення про прийомну сім’ю» та від 24.09.2008 р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» зі змінами та доповненнями, беручи до уваги заяву подружжя  - і  - , виконавчий комітет міської ради

вирішив:


1. Припинити 01.06.2020 року функціонування прийомної сім’ї подружжя  -  і - та проживання прийомної дитини - ,  -  року народження, особи з числа дітей-сиріт, у зв’язку із його усиновленням.

1.1. Припинити дію договору про влаштування дитини на виховання та спільне проживання у прийомній сім’ї від  -  р. за № - та доповнення до даного договору від  -  р.

1.2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від - р. № - «Про створення прийомної сім’ї та  влаштування дитини на виховання та спільне проживання до прийомної сім’ї подружжя - ., та  - ».


2. Департаменту соціальної політики (В.Семанюк) припинити виплати державної соціальної допомоги на дитину, грошового забезпечення прийомним батькам.


3. Міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Л.Дикун) припинити здійснення соціального супроводження прийомної сім’ї  -  і  - .


4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови  О.Левицького.
Міський голова                                                                                  Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.