Проєкт рішення міської ради  "Про приватизацію об'єктів комунальної власності..."  № 149 від 17.06.2020р. 
Документ №149 від 17.06.2020р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 17.06.2020р.  № 149
м.Івано-Франківськ
 


Про приватизацію об’єктів комунальної власностіКеруючись законами України «Про приватизацію державного і комунального майна», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», «Про місцеве самоврядування в Україні», Методикою оцінки майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2003 року № 1891 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 року № 224), рішенням Івано-Франківської міської ради від 17.01.2019 року № 3-23 «Про внесення змін до нормативних актів з питань приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська», враховуючи пропозиції виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (рішення виконавчого комітету від 17.06.2020 року №        ), Івано-Франківська міська рада

вирішила:


1. Затвердити висновки суб’єктів оціночної діяльності про вартість об’єктів комунальної власності Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади, вказаних в додатках до цього рішення.

2. Приватизувати об’єкти приватизації, вказані в додатку 1 до цього рішення, шляхом викупу орендарями за ціною продажу, вказаною у  додатку 1 до цього рішення.

3. Приватизувати об’єкти приватизації, вказані в додатку 2 до цього рішення, шляхом продажу з аукціону з умовами.

4. Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради (І. Гриненько) укласти договори купівлі-продажу об’єктів Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади, вказаних у додатках до цього рішення.

5. Після завершення приватизації балансоутримувачам об’єктів, вказаних в додатках до цього рішення, зняти їх з балансу в установленому законодавством порядку.

6. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Миколу Вітенка та постійну депутатську комісію з питань оренди та приватизації комунального майна                             (С. Гаєвський).

Міський голова                                                Руслан Марцінків
Файли:2011-2021 © Всі права застережено.