Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 403 від 09.07.2020р. 
Документ №403 від 09.07.2020р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 15.07.2020 року
Порядок денний  №27 від 15.07.2020р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 09.07.2020р.  № 403
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони маютьКеруючись ст.ст. 31, 32, 33, 56, 203, 242 Цивільного кодексу України, ст.ст. 171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», постановою Кабінету Міністрів України від 02.09.2015 р. №728 «Деякі питання забезпечення житлом військовослужбовців та інших громадян», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. № 502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування яким має дитина:

1.1.1. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частини кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має її дочка ––, –– року народження, за згодою, поданою неповнолітньою та її батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.2. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої земельної ділянки (кадастровий номер ––) буд.–– на вул.–- у с.–– Івано-Франківської міської ради, право користування яким мають його діти ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою неповнолітньою та їх матір’ю –– органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини житла:

Неповнолітньому ––, –– року народження, за згодою батьків –– та –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини цілої кв.–– на вул.––, –– у м.Івано-Франківську та цілого гаража №–-, який знаходиться за адресою: м.Івано-Франківськ, гаражно-будівельний кооператив №–-.

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належного дитині житла (майна):

1.3.1. –– та –– від імені малолітніх ––, –– року народження, та ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належних їм в рівних долях –- частин кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я ––, –– року народження, 1/5 частини та ––, –– року народження, –– частини кв.–– з коморами на вул.–-, –– в с.–– Івано-Франківської міської ради.

1.3.2. –– та –– від імені малолітніх ––, –– року народження, та ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належних їм в рівних долях –– частин кімн.–– на вул.––, ––  у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітніх ––, –– року народження, –– частини та ––, –– року народження, –– частини кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2022 © Всі права застережено.