Проєкт рішення міської ради  "Про включення зупинки громадського транспорту площею 26..."  № 169 від 23.07.2020р. 
Документ №169 від 23.07.2020р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 23.07.2020р.  № 169
м.Івано-Франківськ
 


Про включення зупинки громадського транспорту площею 26,8 кв.м за адресою:                      вул. Надрічна, 56В в перелік об’єктів, які підлягають приватизації, та її приватизацію


Керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26, частинами 5 та 6 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядком подання та розгляду заяв про включення об’єктів комунальної власності Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади до переліків об’єктів, що підлягають приватизації, затвердженим рішенням Івано-Франківської міської ради від 19.06.2020р.  № 184-41, враховуючи пропозиції виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (рішення виконавчого комітету міської ради від __.07.2020 року №        ), Івано-Франківська міська рада

вирішила:

1. Включити зупинку громадського транспорту площею 26,8 кв.м, яка розташована за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Надрічна, 56В, в перелік об’єктів, які підлягають приватизації.

2. Затвердити висновок про вартість нерухомого майна -  зупинки громадського транспорту площею 26,8 кв.м, яка розташована за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Надрічна, 56В, в сумі _______ грн. (_______гривні 00 коп.) з ПДВ.

3. Приватизувати об’єкт, вказаний у п. 1 цього рішення, шляхом викупу орендарем – товариством з обмежено відповідальністю «ПЕТЕЧЕЛІНВЕСТБУД» за ціною, вказаною в п. 2 цього рішення.

4. Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради        (І. Гриненько) забезпечити опублікування інформації про включення об’єкта, зазначеного в п. 1 цього рішення, в перелік об’єктів, що підлягають приватизації, на офіційному вебсайті Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради та в газеті «Західний кур’єр» у строки, визначені чинним законодавством України.

5. Після завершення приватизації об’єкта, вказаного у п. 1 цього рішення, КП «Муніципальна дорожня компанія» зняти його з балансу в установленому законодавством порядку.

6. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Миколу Вітенка та постійну депутатську комісію з питань оренди та приватизації комунального майна (С. Гаєвський).
Міський голова                                                        Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.