Проєкт рішення міської ради  "Про приватизацію об'єктів комунальної власності..."  № 172 від 24.07.2020р. 
Документ №172 від 24.07.2020р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 24.07.2020р.  № 172
м.Івано-Франківськ
 


Про приватизацію об’єктів комунальної власності
Керуючись законами України «Про приватизацію державного і комунального майна», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», «Про місцеве самоврядування в Україні», Методикою оцінки майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2003 року № 1891 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 року № 224), рішенням Івано-Франківської міської ради від 19.06.2020 року № 184-41 «Про внесення змін до нормативних актів з питань приватизації об’єктів комунальної власності Івано-Франківської міської територіальної громади», враховуючи пропозиції виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (рішення виконавчого комітету від __.__.2020 року № ___), Івано-Франківська міська рада

вирішила:

1. Затвердити висновок суб’єкта оціночної діяльності про вартість об’єкта комунальної власності Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади, вказаного в додатку 2 до цього рішення.

2. Приватизувати об’єкти приватизації, вказані в додатку 1 до цього рішення, шляхом продажу з аукціону з умовами.

3. Приватизувати об’єкт приватизації, вказаний в додатку 2 до цього рішення, шляхом викупу орендарем за ціною продажу, вказаною у  додатку 2 до цього рішення.

4. У разі якщо для участі в аукціонах з умовами з продажу об’єктів, вказаних у п.п. 1 та 5 додатку 1 до цього рішення, не буде подано жодної заяви на участь в аукціоні з умовами, або у разі відмови єдиного покупця, який подасть заяву на участь в аукціоні з умовами з продажу конкретного об’єкта, переможця чи органу приватизації від підписання/затвердження протоколу аукціону або укладення договору купівлі-продажу об’єкта приватизації, вважати скасованим пункт 2 цього рішення щодо приватизації об’єктів, вказаних у п.п. 1 та 5 додатку 1 до цього рішення.

5. Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради (І. Гриненько):

- забезпечити опублікування інформації про приватизацію об’єктів, вказаних у додатках до цього рішення та інформаційних повідомлень в електронній торговій системі, на офіційному вебсайті Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради та в газеті «Західний кур’єр» у строки, визначені чинним законодавством України;

- у разі настання обставин, зазначених в п. 4 цього рішення, вжити заходи для припинення приватизації об’єктів, зазначених у п.п. 1 та 5 додатку 1 до цього рішення;


- укласти договори купівлі-продажу об’єктів Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади, вказаних у додатках до цього рішення.

6. Після завершення приватизації балансоутримувачам об’єктів, вказаних в додатках до цього рішення, зняти їх з балансу в установленому законодавством порядку.

7. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Миколу Вітенка та постійну депутатську комісію з питань оренди та приватизації комунального майна (С.Гаєвський).Міський голова                                                Руслан Марцінків


Файли:2011-2020 © Всі права застережено.