Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про вручення сертифікатів шкільного приладдя..."  № 454 від 06.08.2020р. 
Документ №454 від 06.08.2020р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 13.08.2020 року
Порядок денний  №31 від 13.08.2020р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 06.08.2020р.  № 454
м.Івано-Франківськ
 


Про вручення сертифікатів

шкільного приладдя


Керуючись ст.52, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно рішення Івано-Франківської міської ради сьомого демократичного скликання «Про міський бюджет на 2020 рік» від 18.12.2019 року  № 380-34, на виконання Міської програми з реалізації Національної стратегії у сфері прав дитини на період 2017-2020 років (рішення міської ради від 15.03.2017р. № 18-11),  з нагоди Дня знань в місті, свята Першого портфелика, виконавчий комітет міської ради

вирішив:

1. Департаменту соціальної політики виконкому міської ради (В.Семанюк), Івано-Франківському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Л.Дикун), службі у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (І.Рохман) організувати вручення сертифікатів шкільного приладдя учням 1-9 класів з числа сімей учасників АТО/ООС, батьки яких є: особами з інвалідністю внаслідок війни, пораненими, багатодітними, які є мешканцями м.Івано-Франківська та приєднаних територіальних громад (згідно додатків 1,2,3).

2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (В.Сусаніна) виділити кошти, передбачені в міському бюджеті  на 2020 рік:

2.1. Для придбання сертифікатів шкільного приладдя департаментом соціальної політики за ТПКВКМБ 0813242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» в сумі 46120,00грн. (сорок шість тисяч сто двадцять  гривень) згідно додатку 4.

2.2. Для придбання сертифікатів шкільного приладдя Івано-Франківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  за ТПКВКМБ 0813121 «Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім’ї дітей та молоді» в сумі 45530,00грн. (сорок п’ять тисяч п’ятсот тридцять  гривень) згідно додатку 5.

2.3 Для придбання сертифікатів шкільного приладдя  службою у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради за ТПКВКМБ 0917691 «Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади» в сумі 19470,00 грн.(дев’ятнадцять тисяч чотириста сімдесят гривень) згідно додатку 6.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                                                           Руслан Марцінків
Додаток 4

до рішення

виконавчого комітету

міської ради

                                                                                   від __________ №______


                                               Кошторис витрат

департаменту соціальної політики для вручення сертифікатів шкільного

приладдя  учням 1-9 класів з числа сімей учасників АТО/ООС, батьки яких є: особами з інвалідністю внаслідок війни, пораненими, багатодітними.
  1. Придбання сертифікатів шкільного приладдя (КЕКВ - 2210) –46120,00грн. (сорок шість тисяч сто двадцять  гривень).
Керуючий справами

виконавчого комітету міської ради                                            Ігор Шевчук
                                                                                   Додаток 5

                                                                                   до рішення виконавчого

                                                                                   комітету міської ради

                                                                                   від __________ №______
                                                 Кошторис витрат

   Івано-Франківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для вручення сертифікатів шкільного приладдя  учням 1-9 класів з числа сімей учасників АТО/ООС, батьки яких є: особами з інвалідністю внаслідок війни, пораненими, багатодітними.1.Придбання сертифікатів шкільного приладдя (КЕКВ - 2210) –45530,00грн. (сорок п’ять тисяч п’ятсот тридцять  гривень)
Керуючий справами

виконавчого комітету міської ради                                            Ігор Шевчук

                                                                                   Додаток 6

                                                                                   до рішення виконавчого

                                                                                   комітету міської ради

                                                                                   від __________ №______
                                                    Кошторис витрат

   Службою у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради  для вручення сертифікатів шкільного приладдя  учням 2-9 класів з числа сімей учасників АТО/ООС, батьки яких є: особами з інвалідністю внаслідок війни, пораненими, багатодітними.1.Придбання сертифікатів шкільного приладдя (КЕКВ - 2210) –19470,00 грн.(дев’ятнадцять тисяч чотириста сімдесят гривень).
Керуючий справами

виконавчого комітету міської ради                                            Ігор ШевчукФайли:2011-2022 © Всі права застережено.