Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 460 від 07.08.2020р. 
Документ №460 від 07.08.2020р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 13.08.2020 року
Порядок денний  №31 від 13.08.2020р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 07.08.2020р.  № 460
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


Керуючись ст.ст. 31, 32, 33, 56, 203 Цивільного кодексу України, ст.ст. 171, 176, 177, 190 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. № 502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:


1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування (спільної власності) яким має дитина:

1.1.1. - на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я - частини буд.- (загальною площею помешкання - кв.м., житловою площею – - кв.м.) на вул.- у с.- - району Івано-Франківської області, право користування якою мають -, - року народження, та -, - року народження, за згодою, поданою його матір’ю -органу опіки та піклування.

1.1.2. - на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я - частин кв.- (загальною площею помешкання - кв.м., житловою площею - - кв.м.) на вул.-, - у м.Івано-Франківську, право користування якою мають діти -, - року народження, та -, - року народження, за згодою, поданою неповнолітньою, та їх батьками - та - органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дітей житла, право користування яким вони мають:

- та - від імені малолітніх -, - року народження, та -, - року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дітей в рівних долях: цілого домоволодіння - (загальною площею - кв.м., житловою площею - кв.м.) та цілої земельної ділянки площею - га за кадастровим номером - за адресою: с.-Івано-Франківської міської ради ,вул.-, -.

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належного дитині житла:

1.3.1. - від імені малолітньої -, - року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної їй - частини кв.- (загальною площею помешкання - кв.м., житловою площею – - кв.м.) на вул.-, - в м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітньої -, - року народження, цілої кв.- (загальною площею помешкання - кв.м., житловою площею – - кв.м.) на вул.-, - у м.Івано-Франківську.

Вважати таким, що втратив чинність п.1.1 рішення виконавчого комітету міської ради від 09.07.2020 року №711.

1.3.2. Неповнолітнім -, - року народження, та -, - року народження, за згодою батьків - та - на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належних їм в рівних долях - частин кв.- (загальною

площею помешкання - кв.м., житловою площею - - кв.м.) на вул.- у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я неповнолітнього -, - року народження, - частини та -, - року народження, - частини  житлового буд.- з господарськими будівлями та спорудами (загальною площею помешкання - кв.м., житловою площею – - кв.м.) на вул.- (-) у с.-району Івано-Франківської області.

1.3.3. - та - від імені малолітньої -, - року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної їй - частини к.- (загальною площею помешкання - кв.м., житловою площею - - кв.м.) на вул.-,-  у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітньої -, - року народження, - частини кв.- (загальною площею помешкання - кв.м., житловою площею – - кв.м.) на вул.-, - у м.Івано-Франківську, право користування яким має -, - року народження, за згодою його матері - органу опіки та піклування.

1.3.4. - від імені малолітніх -, - року народження, та -, - року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної їм в рівних долях - частин кв.- (загальною площею помешкання - кв.м., житловою площею – - кв.м.) на вул.-, -  у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітніх -, - року народження, - частини та -, - року народження, - частини кв.- (загальною площею помешкання - кв.м., житловою площею – - кв.м.) на вул.-, - у м.Івано-Франківську.

1.4. -та - на укладання договору про припинення права на аліменти для дітей -, - року народження, та -, - року народження, у зв’язку із передачею права власності на належну батькові кв.- на вул.-, -, корп.- в м.Івано-Франківську (загальна площа помешкання - кв.м., житловою площею - кв.м.).

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2022 © Всі права застережено.