Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 485 від 21.08.2020р. 
Документ №485 від 21.08.2020р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 27.08.2020 року
Порядок денний  №33 від 27.08.2020р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 21.08.2020р.  № 485
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


Керуючись ст.ст. 31, 32, 33, 56, 71, 203 Цивільного кодексу України, ст.ст. 171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. № 502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування (спільної власності) яким має дитина:

1.1.1. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частини кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.––, –- у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою її батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.2. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частин кв.––(загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.––, –– в м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою її батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.3. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її  ім’я –– частини кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою мають ––, –– року народження, ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою неповнолітньою та їх батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.4. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частин кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.––, – в м.Івано-Франківську, право користування якою мають ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою їх батьком –– органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дітей житла, право користування яким вони мають:

1.2.1. –– та –– від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини цілої земельної ділянки за кадастровим номером ––– (площею -- га) та цілого буд.–– (загальною площею –– кв.м., житловою площею –– кв.м.) на вул.–– у с.–– Івано-Франківської міської ради, право користування яким має ––, –– року народження, за згодою, поданою його батьками –– та –– органу опіки та піклування.

1.2.2. –– та –– від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини –– частини кв.–– (загальною площею –– кв.м., житловою площею –– кв.м.) на вул.–– ,–– у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою неповнолітнім та його батьками –– та –– органу опіки та піклування.

1.3. –– та –– від імені малолітньої дочки ––, –– року народження, на підписання проєктної документації (у тому числі заяв) щодо поділу земельної ділянки –– га, яка розташована за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.––, поруч буд.––, кадастровий номер ––.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2022 © Всі права застережено.