Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 511 від 04.09.2020р. 
Документ №511 від 04.09.2020р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 10.09.2020 року
Порядок денний  №35 від 10.09.2020р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 04.09.2020р.  № 511
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


Керуючись ст.ст. 31, 32, 33, 56, 71, 203, 368 Цивільного кодексу України, ст.ст. 60, 171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. № 502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, беручи до уваги рекомендації комісії з питань захисту прав дитини від 26.08.2020 року, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування яким має дитина:

1.1.1. ––  на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частин кв.–– (загальною площею помешкання –- кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою її батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.2. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – частин кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –- кв.м.) на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою мають ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою їх батьками –- та –– органу опіки та піклування.

1.1.3. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – частини кв.– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – – кв.м.) на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою його батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.4. –– та –– на укладання договору поділу майна, набутого у шлюбі, а саме поділу у рівних долях кожному по –– частині кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.––, –– в м.Івано-Франківську, право користування якою мають їх діти ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою їх батьками органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дітей майна:

Неповнолітньому ––, –– року народження, за згодою батька –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини цілої земельної ділянки для індивідуального садівництва за кадастровим номером –– (площею –– га), яка розташована у садівницькому товаристві «––» у с.–– Івано-Франківської міської ради.

1.3. –– та –– від імені малолітньої дочки ––, –– року народження, на підписання проєктної документації (у тому числі заяв) щодо поділу земельної ділянки площею –– га, яка розташована за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.––, кадастровий номер ––. Вважати таким, що втратив чинність п.–– рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від –– року №––.

2. Відмовити:

2.1. –– у наданні дозволу на укладання договору дарування (купівлі-продажу) щодо придбання на її ім’я цілої кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську (одноосібно належить батькові дітей ––), право користування якою мають ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою їх батьками –– та –– органу опіки та піклування. Накласти заборону на відчуження кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську.

2.2. –– у наданні дозволу на укладання договору дарування (купівлі-продажу) щодо придбання на її ім’я –– частин кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську (–– частина належить матері дитини ––), право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою її батьками –– та –– органу опіки та піклування. Накласти заборону на відчуження кв.–– на вул.––, –– в м.Івано-Франківську.

2.3. Службі у справах дітей (І.Рохман) направити витяги з рішення виконавчого комітету міської ради для накладення заборони на відчуження вищезазначених квартир в Першу Івано-Франківську державну нотаріальну контору (К.Андрусяк).

3. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

4. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

5. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.