Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання згоди на укладання договору переводу боргу ..."  № 525 від 11.09.2020р. 
Документ №525 від 11.09.2020р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 17.09.2020 року
Порядок денний  №36 від 17.09.2020р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 11.09.2020р.  № 525
м.Івано-Франківськ
 


Про надання згоди на укладання договору переводу боргу за договором про пайову участь замовників будівництва (забудовників) у створенні і розвитку інженерно-транспортної інфраструктури містаКеруючись ст. 27, ч. 5 ст. 28 ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 520 Цивільного Кодексу України, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення громадської організації «Івано-Франківська обласна спілка учасників та інвалідів АТО», виконавчий комітет міської ради


в и р і ш и в:


1. Надати згоду товариству з обмеженою відповідальністю «Древо-1» укласти договір переводу боргу за договором про пайову участь замовників будівництва (забудовників) у створенні і розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста для будівництва групи багатоквартирних житлових будинків з приміщеннями громадського призначення (1-10 черга будівництва) на вул. Хіміків, укладеного з громадською організацією «Івано-Франківська обласна спілка учасників та інвалідів АТО».

2. Уповноважити першого заступника міського голови М. Вітенка та заступника міського голови - начальника фінансового управління В. Сусаніну на підписання договору переводу боргу за договором про пайову участь замовників будівництва (забудовників) у створенні і розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка.
Міський голова                                                                            Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.