Проєкт рішення міської ради  "Про обслуговування коштів бюджету Івано-Франківської мі..."  № 202 від 01.10.2020р. 
Документ №202 від 01.10.2020р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 01.10.2020р.  № 202
м.Івано-Франківськ
 

Про обслуговування коштів

бюджету Івано-Франківської міської

територіальної громади

у частині бюджету розвитку та

власних надходжень бюджетних

установ в установах банків

державного сектора у 2021 роціКеруючись  частиною другою статті 78 Бюджетного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 14 травня 2015 року № 378  «Про затвердження Порядку обслуговування коштів місцевих  бюджетів у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ в установах банків державного сектора» (із змінами ), міська рада                                                                     

  в и р і ш и л а:


1. Здійснювати у 2021 році обслуговування коштів бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади в установах банків державного сектора:                        

1.1. У частині бюджету розвитку, в тому числі за рахунок коштів, що передаються із загального до спеціального фонду (бюджету розвитку).                1.2. У частині власних надходжень бюджетних установ.

2. Виконавчому комітету, за поданням комісії щодо проведення конкурсів, визначити установи банків державного сектора для обслуговування коштів бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади у частині бюджету розвитку і власних надходжень бюджетних установ.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу посадових обов’язків.Міський голова                                                              Руслан Марцінків
2011-2021 © Всі права застережено.