Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої ..."  № 591 від 16.10.2020р. 
Документ №591 від 16.10.2020р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 22.10.2020 року
Порядок денний  №41 від 22.10.2020р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 16.10.2020р.  № 591
м.Івано-Франківськ
 


Про надання статусу

дитини-сироти, дитини,

позбавленої батьківського

піклування, та подальше

влаштуванняКеруючись ст.ст. 5, 11, 12 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст.ст. 243, 244, Сімейного кодексу України, ст. ст. 56, 63 Цивільного кодексу України, п. п. 22, 23, 24,                         42 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» зі змінами та доповненнями, виконавчий комітет міської ради

вирішив:

          1. Надати статус дитини-сироти ____, ____ року народження, у зв’язку зі смертю матері (свідоцтво про смерть за актовим записом № ___ від 21.08.2020 р., видане Івано-Франківським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ); відомості про батька записані згідно ч.1 ст.135 Сімейного кодексу України.

         1.1. Встановити опіку над малолітнім___, ___ року народження, який  зареєстрований за адресою: м. Івано-Франківськ, вул.___, ___, кв.__, призначивши опікуном тітку___ , яка проживає за цією ж адресою.

1.2. Зобов’язати опікуна переоформити на малолітнього належну йому за законом спадщину після смерті матері та зберегти за ним право спільної сумісної власності та користування  житлом за адресою: м. Івано-Франківськ, вул.___, ___, кв. __ до досягнення дитиною повноліття.

          2. Надати статус дитини-сироти ___,   ___ року народження, у зв’язку зі смертю матері (свідоцтво про смерть за актовим записом № __ від 21.08.2020 р., видане Івано-Франківським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ); відомості про батька записані згідно ч.1 ст.135 Сімейного кодексу України.

          2.1. Встановити опіку над малолітньою ___,  ___ року народження, яка  зареєстрована за адресою: м. Івано-Франківськ, вул.___, ___, кв.___, призначивши опікуном тітку ___, яка проживає за цією ж адресою.

2.2. Зобов’язати опікуна переоформити на малолітню  належну їй за законом спадщину після смерті матері та зберегти за нею право спільної сумісної власності та користування житлом за адресою: м. Івано-Франківськ, вул.___, ___, кв. ___ до досягнення дитиною повноліття.

3. Надати статус дитини-сироти ____, ___ року народження, у зв’язку зі смертю матері (свідоцтво про смерть за актовим записом № ___ від 21.08.2020 р., видане Івано-Франківським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ); відомості про батька записані згідно ч.1 ст.135 Сімейного кодексу України.

          3.1. Встановити піклування над неповнолітньою ___, ___ року народження, яка  зареєстрована за адресою: м. Івано-Франківськ,                        вул. ___, ___, кв. ___, призначивши опікуном тітку___, яка проживає за цією ж адресою.

3.2. Зобов’язати піклувальника переоформити на неповнолітню належну їй за законом спадщину після смерті матері та зберегти за нею право спільної сумісної власності та користування житлом за адресою:                    м. Івано-Франківськ, вул.___, ___, кв. ___ до досягнення дитиною повноліття.

4. Надати статус дитини, позбавленої батьківського піклування, ___, ___ року народження, у зв’язку зі смертю матері (свідоцтво про смерть за актовим записом № ___  від 17.01.2020 р., видане Івано-Франківським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) та позбавленням батька батьківських прав рішенням Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області від ___ року (справа № ___).

          4.1. Встановити опіку над малолітньою ___, ___ року народження, яка зареєстрована за адресою: м. Івано-Франківськ, вул._____, ___, кв. ___, призначивши опікуном тітку ____, яка проживає за цією ж адресою.

4.2. Зобов’язати опікуна переоформити на малолітню належну їй за законом спадщину після смерті матері та зберегти за нею право користування житлом за адресою: м. Івано-Франківськ, вул.___, ___, кв.___.

         

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.
Міський голова                                                                                     Руслан Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.