Проєкт рішення міської ради  "Про підтримку участі комунального підприємства "Елект..."  № 208 від 05.11.2020р. 
Документ №208 від 05.11.2020р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 05.11.2020р.  № 208
м.Івано-Франківськ
 


Про підтримку участі комунального

підприємства «Електроавтотранс»

Івано-Франківської міської ради у проєкті

«Міський громадський транспорт України»З метою реалізації підпроєкту «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» у місті Івано-Франківську» у рамках проєкту «Міський громадський транспорт України», відповідно до Закону України від 12.04.2017 року № 2009 – VIII «Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект «Міський громадський транспорт України») між Україною та Європейським інвестиційним банком», постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2016 року № 70 «Про порядок підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення реалізації проєктів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями», керуючись ст. ст. 25, 26, 59, 60, 70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Підтримати участь комунального підприємства «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради у проєкті «Міський громадський транспорт України», як кінцевого бенефіціару підпроєкту «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» у місті Івано-Франківську».
 2. Надати дозвіл комунальному підприємству «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради:

-  вчиняти дії, правочини, необхідні для підготовки та реалізації підпроєкту «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» у місті Івано-Франківську»;

- укласти Угоду про передачу коштів позики  між Міністерством фінансів України, Міністерством інфраструктури України, Івано-Франківською міською радою та комунальним підприємством «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради для реалізації підпроєкту «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» у місті Івано-Франківську» на умовах згідно з додатком до цього рішення.

 1. Уповноважити міського голову Р. Марцінківа укладати від імені Івано-Франківської міської ради договори, необхідні для участі в проєкті «Міський громадський транспорт України», у тому числі Угоду про передачу коштів позики між Міністерством фінансів України, Міністерством інфраструктури України, Івано-Франківською міською радою та комунальним підприємством «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради для реалізації підпроєкту «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» у місті Івано-Франківську».
 2. Уповноважити директора комунального підприємства «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради В. Голутяка підписувати документи, пов’язані з підготовкою та реалізацією підпроєкту «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» у місті Івано-Франківську», укладати необхідні договори, у тому числі Угоду про передачу коштів позики між Міністерством фінансів України, Міністерством інфраструктури України, Івано-Франківською міською радою та комунальним підприємством «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради для реалізації підпроєкту «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» у місті Івано-Франківську».
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови М. Вітенка та постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства (Р. Харук).Міський голова                                                              Руслан Марцінків

                                                             Додаток

                                                                                        до рішення міської ради

від_______№_________
Істотні умови

Угоди про передачу коштів позики

між Міністерством фінансів України, Міністерством інфраструктури України, Івано-Франківською міською радою та комунальним підприємством «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради для реалізації підпроєкту

«Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» у місті Івано-Франківську»


 1. Назва підпроєкту: «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» у місті Івано-Франківську».
 2. Мета залучення коштів позики: фінансування реалізації підпроєкту «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» у місті Івано-Франківську», що передбачає закупівлю дуобусів.
 3. Вид залучення коштів позики – кредит.
 4. Обсяг та валюта кредиту – 3 000 000,00 (три мільйони) євро.
 5. Строк кредиту – до 22 років, упродовж яких кредит має бути повністю погашено рівними платежами – кожні шість місяців після завершення пільгового періоду повернення коштів, що становить до 5 років.
 6. Відсоткова ставка за користування кредитними коштами відповідно до умов Фінансової угоди визначається на дату вибірки траншів та дорівнює фіксованій ставці або 6-місячній Європейській міжбанківській ставці пропозиції (EURIBOR) + спред (до 2,5 %).
 7. Сплата відсотків за користування кредитними коштами здійснюється піврічними платежами відповідно до умов, визначених Угодою про передачу коштів позики.
 8. Розмір плати за надання кредитних коштів становить 0,5 % річних вибраної та непогашеної суми позики відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.10.2016 року №805-р «Про залучення позики від Європейського інвестиційного банку для реалізації проєкту «Міський громадський транспорт України».
 9. Мінімальний власний внесок міського бюджету м. Івано-Франківська у підпроєкті «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» у місті Івано-Франківську»  має бути не менше обсягу необхідного для покриття витрат, фінансування яких є неприйнятним відповідно до Фінансової угоди (проект «Міський громадський транспорт України») між Україною та Європейським інвестиційним банком, яку було укладено 11.11.2016р. та ратифіковано Законом України від 12.04.2017р. № 2009-VIII.
 10. Забезпечення виконання боргових зобов’язань за позикою, залученою комунальним підприємством «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради для реалізації підпроєкту «Оновлення рухомого складу КП «Електроавтотранс» у місті Івано-Франківську»  – надання місцевої гарантії.Секретар міської ради                                        Віктор Синишин


 2011-2021 © Всі права застережено.