Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 624 від 05.11.2020р. 
Документ №624 від 05.11.2020р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 10.11.2020 року
Порядок денний  №44 від 10.11.2020р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 05.11.2020р.  № 624
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони маютьКеруючись ст.ст. 31, 32, 33, 56, 71, 203 Цивільного кодексу України, ст.ст. 60, 171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», від 02.09.2015 р. №728 «Деякі питання забезпечення житлом військовослужбовців та інших громадян», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. № 502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, беручи до уваги рекомендації комісії з питань захисту прав дитини 04.11.2020 року, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування яким має дитина:

1.1.1. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частини кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.––, – у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою його батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.2. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– частин кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – кв.м.) на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою їх матір’ю –– органу опіки та піклування.

1.1.3. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою її батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.4. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– частини кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою мають ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою неповнолітнім та їх батьками –– та –– органу опіки та піклування.

1.1.5. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я –– частини кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою її матір’ю –– органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дітей житла:

1.2.1. Неповнолітньому –, –– року народження, за згодою батьків –– та –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої кв. –– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.––, –– у с.–– Івано-Франківської міської ради.

1.2.2. –– та –– від імені малолітньої ––, –– року народження,  на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини цілої кв. –– (загальною площею помешкання –- кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

1.2.3. Неповнолітньому ––, –– року народження, за згодою матері –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належного дитині житла:

–– та –– від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної їй цілої кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на проспекті ––, –– у м.––.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітньої ––, –– року народження, цілої кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.––, ––, корп.–- у с.–– Івано-Франківської міської ради.

1.4. На одержання грошової компенсації за належну дітям для отримання частину жилого приміщення згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 02.09.2015 р. №728 «Деякі питання забезпечення житлом військовослужбовців та інших громадян»:

неповнолітній ––, –– року народження, за згодою батьків –– та –– на одержання грошової компенсації за належну їй для отримання частину жилого приміщення, за умови використання цих коштів на придбання житла та включення дитини в число співвласників цього житла.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.