Проєкт рішення міської ради  "Про затвердження плану діяльності Івано-Франківської ..."  № 219 від 03.12.2020р. 
Документ №219 від 03.12.2020р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 03.12.2020р.  № 219
м.Івано-Франківськ
 

Про затвердження плану

діяльності Івано-Франківської

міської ради з підготовки проєктів

регуляторних актів на 2021 рік


З метою забезпечення реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та відповідно до ст. 7, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», міська рада


в и р і ш и л а:


  1. Затвердити план діяльності Івано-Франківської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік (далі за текстом – План) (додається).
  2. Керівникам структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету при розробці регуляторних актів, не передбачених Планом, затвердженим пунктом 1 рішення, вносити відповідні зміни до Плану не пізніше десяти робочих днів з дня початку підготовки такого проєкту, відповідно до вимог статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
  3. Постійній депутатській комісії з питань розвитку територіальних громад, підприємництва, економіки та регуляторної політики (Р.Р.Харук) забезпечити підготовку експертних висновків щодо регуляторного впливу проєктів регуляторних актів, які внесені на розгляд сесії міської ради, про відповідність вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
  4. Секретаріату міської ради (Н.Б.Карабин) опублікувати дане рішення в газеті «Західний кур’єр» та оприлюднити на офіційному веб-сайті Івано-Франківської міської ради в термін до 10 днів після прийняття. 

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Р.Гайду та постійну депутатську комісію з питань розвитку територіальних громад, підприємництва, економіки та регуляторної політики (Р.Р.Харук).


               Міський голова                                             Руслан МарцінківФайли:2011-2021 © Всі права застережено.