Проєкт рішення міської ради  "Про включення нежитлового приміщення в будинку на вул...."  № 231 від 10.12.2020р. 
Документ №231 від 10.12.2020р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 10.12.2020р.  № 231
м.Івано-Франківськ
 

                                      

Про включення нежитлового приміщення в будинку на                                        вул. Бельведерській, 17, в перелік об’єктів, які підлягають приватизації, та його приватизаціюКеруючись пунктом 30 частини 1 статті 26, частинами 5 та 6 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», рішенням Івано-Франківської міської ради від 17.01.2019 року № 3-23 «Про внесення змін до нормативних актів з питань приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська», враховуючи пропозиції виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (рішення виконавчого комітету міської ради від __.12.2020 року №     ), Івано-Франківська міська рада

вирішила:

1. Включити нежитлове приміщення площею 13,0 кв.м,                               яке розташоване в будинку за адресою: м. Івано-Франківськ,                                       вул. Бельведерська 17,  в перелік об’єктів, які підлягають приватизації.

2. Затвердити висновок про оцінку нежитлового підвального приміщення загальною площею 13,0 м2 на  вул. Бельведерській, 17, у                     м. Івано-Франківську, в сумі 59 318,0 грн. (п’ятдесят дев’ять тисяч триста вісімнадцять гривень 00 копійок) без ПДВ.

3. Приватизувати об’єкт, вказаний у п. 1 цього рішення, шляхом продажу з аукціону з умовами.

4. Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради        (І. Гриненько) забезпечити опублікування інформації про включення об’єкта, зазначеного в п. 1 цього рішення, в перелік об’єктів, що підлягають приватизації, та інформаційного повідомлення в електронній торговій системі, на офіційному вебсайті Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради та в газеті «Західний кур’єр» у строки, визначені чинним законодавством України.

5. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Миколу Вітенка та постійну депутатську комісію з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації комунального майна (Р. Терешко).


Міський голова                                                        Руслан Марцінків
2011-2021 © Всі права застережено.