Проєкт рішення міської ради  "Про включення нежитлового приміщення площею 14,8 кв.м, ..."  № 238 від 11.12.2020р. 
Документ №238 від 11.12.2020р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 11.12.2020р.  № 238
м.Івано-Франківськ
 

Про включення нежитлового приміщення площею 14,8 кв.м, в будинку на вул. Незалежності, 36, в перелік об’єктів, які підлягають приватизації, та його приватизацію


Керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26, частинами 5 та 6 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядком подання та розгляду заяв про включення об’єктів комунальної власності Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади до переліків об’єктів, що підлягають приватизації, затвердженим рішенням Івано-Франківської міської ради від 19.06.2020р.  № 184-41, враховуючи пропозиції виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (рішення виконавчого комітету міської ради від __.12.2020 року №     ), Івано-Франківська міська рада

вирішила:

1. Включити нежитлове приміщення площею 14,8 кв.м, яке розташоване на першому поверсі в будинку за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 36,  в перелік об’єктів, які підлягають приватизації.

2. Затвердити висновок про вартість нежитлового приміщення першого поверху загальною площею 14,8 м2, що розташоване в будинку по                      вул. Незалежності, 36 в м. Івано-Франківську, складений Прикарпатською універсальною товарною біржею.

3. Приватизувати об’єкт, вказаний у п. 1 цього рішення, шляхом викупу  фізичною особою-підприємцем Харченко Іриною Іванівною за ціною  297 948,0 грн. (двісті дев’яносто сім тисяч дев’ятсот сорок вісім гривень               00 копійок) з ПДВ.

4. Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради (І. Гриненько) забезпечити опублікування інформації про включення об’єкта, зазначеного в п. 1 цього рішення, в перелік об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі, на офіційному вебсайті Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради та в газеті «Західний кур’єр» у строки, визначені чинним законодавством України.

5. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Миколу Вітенка та постійну депутатську комісію з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації комунального майна (Р. Терешко).
Міський голова                                                        Руслан Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.