Проєкт рішення міської ради  "Про включення нежитлових приміщень площею 265,7 кв.м, в..."  № 239 від 11.12.2020р. 
Документ №239 від 11.12.2020р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 11.12.2020р.  № 239
м.Івано-Франківськ
 

Про включення нежитлових приміщень площею 265,7 кв.м, в будинку на вул. Січових Стрільців, 34, в перелік об’єктів, які підлягають приватизації, та їх приватизаціюКеруючись пунктом 30 частини 1 статті 26, частинами 5 та 6 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядком подання та розгляду заяв про включення об’єктів комунальної власності Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади до переліків об’єктів, що підлягають приватизації, затвердженим рішенням Івано-Франківської міської ради від 19.06.2020р.  № 184-41, враховуючи пропозиції виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (рішення виконавчого комітету міської ради від __.12.2020 року №     ), Івано-Франківська міська рада

вирішила:

1. Включити нежитлові приміщення загальною площею 265,7 кв.м, які розташовані в підвалі та на першому поверсі в будинку за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 34,  в перелік об’єктів, які підлягають приватизації.

2. Затвердити висновок про оцінку нежитлових приміщень, розташованих на першому поверсі та в підвалі загальною площею 265,7 м2 на                    вул. Січових Стрільців, 34 в м. Івано-Франківську, складений ОКП «Івано-Франківське обласне бюро технічної інвентаризації».

3. Приватизувати об’єкт, вказаний у п. 1 цього рішення, шляхом викупу  Благодійною організацією «Благодійний християнський фонд «Солідарності» за ціною 2 400 544,80 грн. (два мільйони чотириста тисяч п’ятсот сорок чотири гривні 80 копійок) з ПДВ.

4. Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради (І. Гриненько) забезпечити опублікування інформації про включення об’єкта, зазначеного в п. 1 цього рішення, в перелік об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі, на офіційному вебсайті Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради та в газеті «Західний кур’єр» у строки, визначені чинним законодавством України.

5. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Миколу Вітенка та постійну депутатську комісію з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації комунального майна (Р. Терешко).Міський голова                                                        Руслан Марцінків

2011-2021 © Всі права застережено.