Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 786 від 24.12.2020р. 
Документ №786 від 24.12.2020р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 30.12.2020 року
Порядок денний  №50 від 30.12.2020р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 24.12.2020р.  № 786
м.Івано-Франківськ
 Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають
Керуючись ст.ст. 31, 32, 33, 56, 71, 203 Цивільного кодексу України, ст.ст. 60, 171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», від 02.09.2015 р. №728 «Деякі питання забезпечення житлом військовослужбовців та інших громадян», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. № 502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування (спільної власності) яким має дитина:

1.1.1. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частин кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.––, –– в м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою його батьками –– та –– органу опіки та піклування.

1.1.2. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –- частини кв.– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на ––, –– у м.Івано-Франківську, право спільної власності на яку має ––, –– року народження, та користування якою мають ––, –– року народження, ––, –– року народження, ––, –– року народження, за згодою, поданою неповнолітнім та їх батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.3. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частин кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.–– (––), – у м.Івано-Франківську, право користування якою мають ––, –– року народження, ––, –– року народження, ––, –– року народження, за згодою, поданою їх батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.4. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –- частин кв.– (загальною площею помешкання –- кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.––, –- в м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою неповнолітнім та їх батьком –– органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належного дитині житла:

1.2.1. –– та –– від імені малолітнього ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної йому –– частини кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею –– кв.м.) на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітнього ––, –– року народження, –- частини кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

1.2.2. Неповнолітній ––, –– року народження, за згодою батьків –– та ––;

–– та –– від імені малолітнього ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належних їм в рівних долях –– частин кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я неповнолітньої ––, –– року народження, –– частини та малолітнього ––, –– року народження, –– частини буд.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.–– у с.–– –– району Івано-Франківської області, а також відповідних частин земельної ділянки (кадастровий номер ––) за даною адресою.

1.2.3. –– та –– від імені малолітніх ––, –– року народження, ––, –– року народження, ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належних їм у рівних долях цілої кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) у провулку –– у с.–– Івано-Франківської міської ради.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітніх –– , –– року народження, –- частини, ––, –– року народження, –– частини, ––, –– року народження, – частини буд.––(загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.–– у с.–– –– району –– області.

1.2.4. Неповнолітньому ––, –- року народження, за згодою батьків –– та ––;

–– та –– від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належних їм в рівних долях – частин кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею ––– кв.м.) на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я неповнолітнього ––, –– року народження, –– частини та малолітньої ––, –– року народження, –– частини буд.–– (загальною площею помешкання –– кв.м., житловою площею – –– кв.м.) на вул.–– у с.–– ––району Івано-Франківської області, а також відповідних частин земельної ділянки за цією ж адресою (кадастровий номер ––).

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в департамент адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                        Руслан Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.