Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про внесення на розгляд міської ради проєкту рішення "П..."  № 44 від 14.01.2021р. 
Документ №44 від 14.01.2021р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 21.01.2021 року
Порядок денний  №3 від 21.01.2021р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 14.01.2021р.  № 44
м.Івано-Франківськ
 


Про внесення на розгляд міської ради проєкту рішення "Про Програму поетапного відключення (відокремлення) споживачів теплової енергії, що постачається котельнею на вул. Індустріальній, 34, від системи централізованого опалення та переведення їх на альтернативні джерела теплопостачання"
       Керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про теплопостачання", "Про енергозбереження", "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", "Про житлово-комунальні послуги", Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2019р. №169 "Про затвердження Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води", виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:


       1. Внести на розгляд міської ради проєкт рішення "Про Програму поетапного відключення (відокремлення) споживачів теплової енергії, що постачається котельнею на вул. Індустріальній, 34, від системи централізованого опалення та переведення їх на альтернативні джерела теплопостачання " (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Р.Гайду.


Міський голова                                                                        Руслан Марцінків                                                               ПРОЄКТ


Про Програму поетапного відключення (відокремлення) споживачів теплової енергії, що постачається котельнею на вул. Індустріальній, 34, від системи централізованого опалення та переведення їх на альтернативні джерела теплопостачання


Керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про теплопостачання", "Про енергозбереження", "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", "Про житлово-комунальні послуги", Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2019р. №169 "Про затвердження Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води" міська рада


в и р і ш и л а:


1. Затвердити Програму поетапного відключення (відокремлення) споживачів теплової енергії, що постачається котельнею на вул. Індустріальній, 34, від системи централізованого опалення та переведення їх на альтернативні джерела теплопостачання (додається).

2. Структурним підрозділам виконавчого комітету, міської ради разом з організаціями, установами міста забезпечити виконання завдань Програми поетапного відключення (відокремлення) споживачів теплової енергії, що постачається котельнею на вул. Індустріальній, 34, від системи централізованого опалення та переведення їх на альтернативні джерела теплопостачання.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Р.Гайду.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.