Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання згоди на укладання договорів переводу боргу..."  № 128 від 22.01.2021р. 
Документ №128 від 22.01.2021р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 26.01.2021 року
Порядок денний  №4 від 26.01.2021р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 22.01.2021р.  № 128
м.Івано-Франківськ
 


Про надання згоди на укладання договорів переводу боргу за договорами про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури
Керуючись ст. 27, ч. 5 ст. 28 ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 520 Цивільного Кодексу України, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення приватного підприємства «Вамбуд», фізичної особи-підприємця Чорнописького Ю. І. та товариства з обмеженою відповідальністю «Квартал Краківський», виконавчий комітет міської ради


в и р і ш и в:


1. Надати згоду товариству з обмеженою відповідальністю                 «Промвест-ІФ» укласти договори переводу боргу за договорами про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури для будівництва:

1.1 групи багатоквартирних житлових будинків у межах вулиць                В. Стуса – І. Миколайчука – Проєктна, 1 (№4 по генплану), 4 черга, 2 пусковий комплекс, укладеного з приватним підприємством «Вамбуд», фізичною особою-підприємцем Чорнопиським Юрієм Івановичем;

1.2 багатоквартирного житлового будинку на вул. Чумака-Шевченка в с. Вовчинець Івано-Франківської міської територіальної громади, укладеного з товариством з обмеженою відповідальністю «Квартал Краківський».

2. Уповноважити першого заступника міського голови В. Сусаніну та  начальника фінансового управління Г. Яцків на підписання договорів переводу боргу за договорами про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови В. Сусаніну.
Міський голова                                                             Руслан Марцінків2011-2022 © Всі права застережено.