Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про затвердження Положення про робочу групу з виявлення..."  № 363 від 01.03.2021р. 
Документ №363 від 01.03.2021р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 11.03.2021 року
Порядок денний  №10 від 11.03.2021р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 01.03.2021р.  № 363
м.Івано-Франківськ
 


Про затвердження Положення

про робочу групу з виявлення

фактів продажу алкогольних напоїв,

тютюнових виробів, електронних сигарет

та рідин, що використовуються в

електронних сигаретах, пристроїв

для споживання тютюнових виробів

без їх згоряння неповнолітнім

в Івано-Франківській міській

територіальній громадіКеруючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального», Кодексом України «Про адміністративні правопорушення», Конвенцією ООН «Про права дитини» та з метою посилення відповідальності дорослих за втягування неповнолітніх до вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, продажу електронних сигарет та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:


  1. Затвердити положення про робочу групу з виявлення фактів продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів, електронних сигарет та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння неповнолітнім в Івано-Франківській міській територіальній громаді» (додається).
  2. Відділу патронатної служби (О. Гоянюк) оприлюднити рішення в газеті «Західний кур’єр» та на офіційному сайті міста.
  3. Контроль за виконання рішення покласти на заступника міського голови О. Левицького.
Міський голова                                                                            Руслан МарцінківФайли:2011-2021 © Всі права застережено.