Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про організацію та проведення фестивалю мистецтв "Барви..."  № 739 від 20.05.2021р. 
Документ №739 від 20.05.2021р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 27.05.2021 року
Порядок денний  №24 від 27.05.2021р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 20.05.2021р.  № 739
м.Івано-Франківськ
 


Про організацію та проведення фестивалю мистецтв «Барви дитинства»


Керуючись ст.ст.27, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Статутом територіальної громади міста Івано-Франківська, з метою відзначення в місті Міжнародного дня захисту дітей і створення належних умов для культурно-освітнього, духовного та естетичного збагачення дітей міста Івано-Франківська, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:


 1. Затвердити програму культурно-мистецьких заходів фестивалю мистецтв «Барви дитинства» (додаток 1).
 2. Департаменту культури міської ради (Н.Загурська) забезпечити організацію та проведення фестивалю мистецтв «Барви дитинства».
 3. Департаменту стратегічного розвитку, цифрових трансформацій, роботи із засобами масової інформації, комунікації з мешканцями (З.Гелеван) довести програму фестивалю мистецтв «Барви дитинства» до громадськості міста та забезпечити висвітлення її у засобах масової інформації.
 4. Управлінню охорони здоров’я міської ради (М.Бойко) забезпечити чергування медичних працівників під час проведення святкової програми у міському парку культури та відпочинку ім.Т.Шевченка 01.06.2021р. з 15.00 год до 17.00 год.
 5. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів міської ради (І.Влізло) сприяти у забезпеченні громадського порядку та патрулюванні під час проведення заходів згідно з програмою культурно-мистецьких заходів (додаток 1).
 6. Комунальному підприємству «Муніципальна інспекція «Добродій» (М.Шутак) забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходів фестивалю у міському парку культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка згідно з програмою культурно-мистецьких заходів (додаток 1).
 7. Комунальному підприємству «Центр розвитку міста та рекреації» (Р.Василюк) забезпечити:
 • подачу електроенергії на літню естраду парку для проведення 01.06.2021р. о 15.00 год. святкової програми урочистого відкриття фестивалю мистецтв «Барви дитинства»
 • доступ до літньої естради парку для перевезення аудіоапаратури та сценічних декорацій.
 1. Виконавчим органам міської ради та відповідальним за проведення фестивалю забезпечити дотримання заходів санітарної безпеки відповідно до вимог, встановлених у постановах КМУ, рішеннях регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
 2. Фінансовому управлінню міської ради (Г.Яцків) профінансувати витрати на проведення фестивалю мистецтв «Барви дитинства» відповідно до кошторису (додаток 2).
 3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на Департамент культури міської ради.
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови В. Дротянко.Міський голова                                                                Руслан МарцінківФайли:2011-2023 © Всі права застережено.