Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про затвердження нового складу комісії з інвентаризації..."  № 759 від 20.05.2021р. 
Документ №759 від 20.05.2021р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 27.05.2021 року
Порядок денний  №24 від 27.05.2021р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 20.05.2021р.  № 759
м.Івано-Франківськ
 


Про затвердження нового складу комісії з інвентаризації заборгованості за оренду об’єктів комунальної власності

Івано-Франківської міської територіальної громади


З метою оперативного вирішення  питань, пов'язаних із списанням безнадійної заборгованості з орендної плати, пені, неустойки та витрат за вчинення виконавчих написів нотаріуса, які рахуються за юридичними і фізичними особами за оренду об'єктів комунальної власності Івано-Франківської міської територіальної громади, керуючись ст. 52, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Регламенту виконавчого комітету та виконавчих органів Івано-Франківської міської ради, затвердженого рішенням Івано-Франківської міської ради від 27.11.2020 року № 1235, та враховуючи те, що в структурних підрозділах виконавчого комітету міської ради  відбулися кадрові зміни, виконавчий комітет міської ради


в и р і ш и в:


1. Затвердити новий склад комісії з інвентаризації заборгованості за оренду об'єктів комунальної власності Івано-Франківської міської територіальної громади згідно з додатком.

2. Зобов'язати комісію з інвентаризації заборгованості за оренду об’єктів комунальної власності Івано-Франківської міської територіальної громади, по мірі необхідності, розглядати на засіданні комісії стан заборгованості з орендної плати, пені, 3 % річних, інфляційних збитків, неустойки та витрат на вчинення виконавчих написів нотаріуса, що рахується за оренду об'єктів комунальної власності Івано-Франківської міської територіальної громади, та за результатами розгляду подавати відповідні пропозиції на засідання виконавчого комітету міської ради з метою вжиття заходів щодо її списання відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 17.11.2016 року № 773 «Про затвердження складу комісії з інвентаризації заборгованості за оренду об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Миколу Вітенка.
Міський голова                                                                Руслан Марцінків2011-2024 © Всі права застережено.