Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 758 від 21.05.2021р. 
Документ №758 від 21.05.2021р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 27.05.2021 року
Порядок денний  №24 від 27.05.2021р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 21.05.2021р.  № 758
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


Керуючись ст.ст. 31, 32, 33, 56, 71, 203 Цивільного кодексу України, ст.ст. 171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. № 502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право спільної власності та користування яким мають діти:

1.1.1 - на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я - частин кв.- (загальною площею помешкання - кв.м, житловою площею –- кв.м) на вул.-, - в м.Івано-Франківську, право користування якою має -, - року народження, за згодою, поданою її батьком - органу опіки та піклування.

1.1.2. - на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої кв.- (загальною площею помешкання - кв.м, житловою площею – - кв.м) на вул.-, - у м.Івано-Франківську, право користування якою мають -, - року народження, та -, - року народження, за згодою, поданою їх матір’ю - органу опіки та піклування.

1.1.3. - на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я - частини буд.- (загальною площею помешкання - кв.м, житловою площею – - кв.м) на вул.- у с.- Івано-Франківської міської ради, право користування якою мають -, - року народження, та -, - року народження, за згодою, поданою їх батьком - органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дітей житла:

- та - від імені малолітніх -, - року народження, та -, - року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на їх ім’я в рівних долях цілого буд.- (загальною площею помешкання - кв.м, житловою площею – - кв.м) на вул.- у м.Івано-Франківську, а також придбання на їх ім’я в рівних долях цілої земельної ділянки площею - га (кадастровий номер -).

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (міни, дарування тощо) щодо відчуження належного дитині житла:

1.3.1. Неповнолітній -, - року народження, за згодою батьків - на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної їй - частини кв.-(загальною площею помешкання - кв.м, житловою площею – -кв.м) на вул.-, - у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я неповнолітньої -, - року народження, - частин кв.- (загальною площею помешкання - кв.м, житловою площею – - кв.м) на вул.-, - у м.Івано-Франківську.

1.3.2. - та - від імені малолітньої -, - року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної їй - частини кв.- (загальною площею помешкання - кв.м, житловою площею – - кв.м) на вул.-, - у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітньої -, - року народження, - частини буд.-(загальною площею помешкання - кв.м, житловою площею – - кв.м) на вул.- у с.-району Івано-Франківської області, а також - частини земельної ділянки площею -га (кадастровий номер -).

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в Департамент адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг) (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на Службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2024 © Всі права застережено.