Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про святкування Зіслання Святого Духа (Зелених свят) та..."  № 848 від 09.06.2021р. 
Документ №848 від 09.06.2021р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 17.06.2021 року
Порядок денний  №27 від 17.06.2021р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 09.06.2021р.  № 848
м.Івано-Франківськ
 


Про святкування в місті

Зіслання Святого Духа

(Зелених Свят) та відзначення дат,

пов’язаних з державотворчими процесами

і визвольною боротьбою в Україні


Керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Указу Президента України від 28.01.2010 р. №75/2010 «Про вшанування учасників боротьби за незалежність України у ХХ столітті», рішення Івано-Франківської міської ради від 24.12.2020 року №362-3 «Про затвердження Цільової програми Івано-Франківської міської територіальної громади організації та відзначення загальнодержавних, свят територіальної громади, державних пам’ятних дат, релігійних та історичних подій на 2021 – 2025 роки», з метою збереження історичної пам’яті, гідного вшанування героїки українських визвольних змагань належного відзначення Зіслання Святого Духа (Зелених Свят), керуючись статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради


в и р і ш и в:


  1. Затвердити перелік підготовчих та організаційних заходів з відзначення в місті Зіслання Святого Духа (Зелених Свят), а також дат, пов’язаних з державотворчими процесами і визвольною боротьбою в Україні (додаток 1).
  2. Затвердити перелік святкових заходів з відзначення в місті Зіслання Святого Духа (Зелених Свят), а також дат, пов’язаних з державотворчими процесами і визвольною боротьбою в Україні (додаток 2).
  3. Департаменту стратегічного розвитку, цифрових трансформацій, роботи із засобами масової інформації, комунікації з мешканцями (З.Гелеван) взаємодіяти з громадсько-політичними об’єднаннями та релігійними організаціями у проведенні заходів з відзначення в місті Зіслання Святого Духа (Зелених Свят), а також дат, пов’язаних з державотворчими процесами і визвольною боротьбою в Україні, враховуючи карантинні обмеження діючі на дату проведення заходів.
  4. Фінансовому управлінню міської ради (Г.Яцків) профінансувати проведення заходів з відзначення в місті Зіслання Святого Духа (Зелених Свят), а також дат, пов’язаних з державотворчими процесами і визвольною боротьбою в Україні згідно кошторису витрат (додаток 3).
  5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на Департамент стратегічного розвитку, цифрових трансформацій, роботи із засобами масової інформації, комунікації з мешканцями (З.Гелеван).
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу посадових обов’язків.Міський голова                                                                                Руслан МарцінківФайли:2011-2023 © Всі права застережено.