Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 862 від 10.06.2021р. 
Документ №862 від 10.06.2021р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 17.06.2021 року
Порядок денний  №27 від 17.06.2021р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 10.06.2021р.  № 862
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою на території міста

       


Керуючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


      1. Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики  Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою за умови укладання договору-гарантії про відновлення об’єктів/елементів благоустрою наступним суб’єктам господарювання та фізичним особам:

      1.1. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз» (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для реконструкції(заміни) сталевого газопроводу середнього тиску на вул. Надрічній (від вул. Чумака до вул. Максимовича, терміном 50 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.2. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз»  (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для реконструкції(заміни) сталевого газопроводу середнього тиску на вул. Ковальській, терміном 30 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.3. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз»  (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для реконструкції(заміни) сталевого газопроводу середнього тиску на вул. Софрона Мудрого, терміном 30 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.4. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз»  (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання на вул. Короля Данила, 48 А, терміном 30 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.5. ТОВ «ЕлектроПолюс-ІФ» (Дащак О.П.) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії (технічне переоснащення) на вул. Гетьмана Мазепи, 20, 24, 26, 28, 34  – Короля Данила, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 терміном 30 днів з моменту видачі дозволу(ордера).

      1.6. ТОВ «Івано-Франківськ теплоенерго (Бельбас І.М.) на проведення земляних робіт для заміни аварійної ділянки теплової мережі на Вічевому майдані, навпроти вул. Галицької, 1, терміном 15 днів з моменту видачі дозволу(ордера).

      1.7. Бойку О. І., на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання та водовідведення на вул. Зарічній, 6, терміном 25 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.8. Бобик Т. М., на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання на вул. Ціолковського, 48, терміном 20 днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.9. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Герасименко Є.В.) на проведення земляних робіт для ремонту мережі теплопостачання на вул. Гетьмана П. Дорошенка,29 – Чорновола, 130, терміном 30 днів з моменту видачі дозволу(ордера).

      2. Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) відмовити у видачі дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою у зв’язку з поданням неповного пакета документів, перелік яких визначено Інформаційною карткою 24/07 «Видача ордерів (дозволів) на порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з виконанням земельних та/або ремонтних робіт» наступним фізичним особам:

      2.1. Решетніку Г. І. на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання та водовідведення на вул. Княгинин, 7.

      2.2. Гузію Н. В. на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання та водовідведення на вул. Юності, 35 Е.

      3. Суб’єкту господарювання та фізичним особам, яким згідно цього рішення надано дозвіл (ордер) на проведення земляних робіт для прокладання мереж (газопостачання, водопостачання та водовідведення) подавати до Департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради контрольно-виконавчу зйомку в М 1:500 нових інженерних мереж після завершення робіт з відновлення об’єктів благоустрою.

       4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики М. Смушака.
        Міський голова                                                         Руслан Марцінків2011-2023 © Всі права застережено.