Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про поповнення вихованцем дитячого будинку сімейного ти..."  № 896 від 24.06.2021р. 
Документ №896 від 24.06.2021р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 25.06.2021 року
Порядок денний  №25 від 24.06.2021р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 24.06.2021р.  № 896
м.Івано-Франківськ
 


Про поповнення вихованцем

дитячого будинку сімейного типу


Керуючись Законом України від 13.01.2005 р. «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2002р. № 564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу», наказом Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства внутрішніх справ України від 01.06.2012р. №329/409/652/502 «Про взаємодію місцевих органів виконавчої влади з питань здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу», враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дитини від 16.06.2021 року та взявши до уваги заяву ____ від 09.06.2021 року                               №  К/ 11327, виконавчий комітет міської ради

вирішив:

  1. Влаштувати з 01.07.2021 року до дитячого будинку сімейного типу___, ___ року народження, яка проживає за адресою: м. Івано-Франківськ, вул.___, ____, кв.___, на виховання та спільне проживання дитину, позбавлену батьківського піклування, ___, ___ року народження.

1.1. Зобов’язати _____ підтримувати  контакти вихованця з братами ____ та___ , які перебувають в Залучанському дитячому будинку-інтернат, шляхом проведення телефонних розмов, спільних зустрічей, листування.

2. Покласти персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний та психічний розвиток дитини-вихованця____ , ____ року народження, на маму-вихователя ____ відповідно до пункту 19 постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 р. № 564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу».

3. Зобов’язати маму-вихователя _____ зберегти за____ , ___ року народження, право користування житлом за адресою: м. Івано-Франківськ,  вул.____,____.

4. Службі у справах дітей (І. Рохман) забезпечити:

4.1 укладання нового договору про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу;

4.2 комплексний контроль за умовами утримання і виховання дітей-вихованців у дитячому будинку сімейного типу;

4.3 документування результатів комплексного контролю про стан виховання, утримання і розвиток кожної конкретної дитини в дитячому будинку сімейного типу на основі інформації, наданої суб’єктами взаємодії;

4.4 узагальнення інформації, наданої суб’єктами взаємодії, підготовку звіту про умови утримання і виховання дітей-вихованців у дитячому будинку сімейного типу.

5. Міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді                 (Л. Дикун) забезпечити:

5.1 здійснення соціального супроводження дитячого будинку сімейного типу на основі індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, та оцінки потреб дітей;

5.2 надання Службі у справах дітей щорічної інформації про здійснення соціального супроводження дитячого будинку сімейного типу.

6. Департаменту соціальної політики (В. Семанюк) забезпечити:

6.1 призначення і виплату державної соціальної допомоги на дітей, грошового забезпечення матері-вихователю у межах видатків, передбачених у державному бюджеті;

6.2 щомісяця, не пізніше, ніж 20 числа, перераховувати на особовий рахунок у банківській установі матері-вихователю або виплачувати через державні підприємства поштового зв’язку державну соціальну допомогу на дітей та грошове забезпечення.

7. Управлінню охорони здоров’я (М. Бойко) забезпечити:

7.1 нагляд за станом здоров’я дітей-вихованців;

7.2 надання необхідної медичної допомоги на первинному рівні відповідно до клінічних протоколів;

7.3 направлення до закладів охорони здоров’я вторинного та третинного рівнів (за потребою);

7.4 надання службі у справах дітей щорічної інформації про стан здоров’я дітей-вихованців.

8. Департаменту освіти та науки (І. Максимчук) забезпечити:

8.1 координацію зусиль навчального закладу та сім’ї з виховання та розвитку дітей-вихованців;

8.2 єдине виховне середовище у дошкільному та загальноосвітньому навчальних закладах;

8.3 надання просвітницької інформації матері-вихователю;

8.4 комфортні умови під час перебування дітей у дошкільному та загальноосвітньому навчальних закладах;

8.5 надання службі у справах дітей щорічної інформації про стан навчання та розвитку дітей-вихованців.

9. Департаменту молодіжної політики та спорту (В. Матешко) забезпечити дітей пільговим оздоровленням.

10. Івано-Франківському відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області (В. Маківничук) забезпечити:

10.1 захист прав та законних інтересів дітей-вихованців;

10.2 вжиття заходів до запобігання вчиненню злочинів чи інших правопорушень щодо дітей-вихованців;

10.3 проведення профілактично-роз’яснювальної роботи з дітьми-вихованцями, членами сім’ї з метою формування правової культури для запобігання вчиненню протиправних дій (у разі потреби або на вимогу суб’єктів взаємодії);

10.4 надання Службі у справах дітей щорічної інформації про захист прав та законних інтересів дітей-вихованців.

11. Вважати такими, що втратили чинність п.п.1.4, 1.4.1. рішення виконавчого комітету міської ради від 06.06.2012 р. № 361 «Про надання  (втрату) статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та подальше влаштування».

12. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.Міський голова                                                          Руслан Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.