Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про внесення на розгляд міської ради проєкту рішення "П..."  № 979 від 23.06.2021р. 
Документ №979 від 23.06.2021р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 06.07.2021 року
Порядок денний  №27 від 06.07.2021р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 23.06.2021р.  № 979
м.Івано-Франківськ
 


Про внесення на розгляд міської ради проєкту рішення "Про проведення земельних торгів"Керуючись ст. 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 134-137 Земельного Кодексу України, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


  1. Внести на розгляд міської ради проєкт рішення "Про проведення земельних торгів" (додається).


  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови М. ВітенкаМіський голова                                                                   Руслан МарцінківПро проведення земельних торгів


Керуючись ст. 26, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.ст. 134-139 Земельного Кодексу України, Порядком продажу земельних ділянок (прав на них) Івано-Франківської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Івано-Франківської міської ради від 19.06.2020р.  № 196-41, міська рада

вирішила:


  1. З метою забезпечення підготовки лотів до проведення земельних торгів дати дозвіл на складання документації із землеустрою щодо земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м. Івано-Франківська, згідно додатку 1.
  2. Затвердити документацію із землеустрою по земельних ділянках комунальної власності територіальної громади м. Івано-Франківська та включити їх до переліку земельних ділянок або прав на них, які виставляються на земельні торги окремими лотами, згідно додатку 2.
  3. Виставити на земельні торги, встановити дату торгів, відповідно до опублікування на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, умови продажу, стартові ціни лотів, згідно додатку 3. Провести земельні торги о 10 годині в залі засідань виконавчого комітету міської ради за адресом: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, кабінет 311.

При встановленні стартового розміру річної орендної плати за користування земельною ділянкою на територіях сільських рад, які увійшли до складу Івано-Франківської міської територіальної громади, керуватись ставками орендної плати за землю, встановленими рішенням для Івано-Франківської міської ради.

Встановити крок земельних торгів по лотах, що продаються, у розмірі 5 відсотків стартової ціни земельної ділянки, та/або у розмірі 0,5 відсотка стартового розміру річної орендної плати за користування земельною ділянкою. Уповноважити на підписання договорів купівлі-продажу земельних ділянок міського голову, у випадку його відсутності – секретаря міської ради.

  1. Обов'язки за виконанням даного рішення покласти на Департамент комунальних ресурсів міської ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови М. Вітенка та постійну депутатську комісію з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації комунального майна (Р.Терешко).Міський голова                                                                         Руслан МарцінківФайли:2011-2021 © Всі права застережено.