Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 931 від 23.06.2021р. 
Документ №931 від 23.06.2021р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 02.07.2021 року
Порядок денний  №29 від 02.07.2021р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 23.06.2021р.  № 931
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


Керуючись ст.ст. 31, 32, 33, 56, 71, 203 Цивільного кодексу України, ст.ст. 60, 171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. № 502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, беручи до уваги рекомендації комісії з питань захисту прав дитини 16.06.2021р., виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування яким мають діти:

1.1.1. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частин кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м, житловою площею – –– кв.м) на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою його батьком ––  органу опіки та піклування.

1.1.2. –– та –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на їх ім’я в рівних долях цілого буд.–– (загальною площею помешкання –– кв.м, житловою площею – –– кв.м) на вул.–– у с.–– Тисменицького району Івано-Франківської області, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою її батьками –– та –– органу опіки та піклування.

1.1.3. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілого буд.– (загальною площею помешкання –– кв.м, житловою площею – –– кв.м) на вул.–– у с.–– Тисменицького району Івано-Франківської області, право користування якою мають її діти ––, –– року народження, та ––, –– року народження, за згодою, поданою їх батьком  –– органу опіки та піклування.

1.1.4. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м, житловою площею – –– кв.м) на вул.––,–– в м.Івано-Франківську, право користування якою має її син ––, –– року народження, за згодою, поданою його батьком –– органу опіки та піклування.

1.1.5. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання –– кв.м, житловою площею – –– кв.м) на вул.––, – у м.Івано-Франківську, право користування якою має ––, –– року народження, за згодою, поданою його матір’ю –– органу опіки та піклування.

1.1.6. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –– частин буд.–– (загальною площею помешкання –– кв.м, житловою площею – –– кв.м) на вул.–– у с.––Івано-Франківської міської ради, право користування яким мають ––, –– року народження, без згоди батька дитини ––, а ––, –- року народження, за згодою, поданою її батьком –– органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дитини житла:

1.2.1. –– та –– від імені малолітньої ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілого буд. –– (загальною площею помешкання –– кв.м, житловою площею – –– кв.м) на вул.–– у с.–– Тисменицького району Івано-Франківської області, а також земельної ділянки площею –– га за кадастровим номером ––.

1.2.2. –– та –– від імені малолітньої –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м, житловою площею – –– кв.м) на вул.––, –– у м.Івано-Франківську.

1.2.3. Неповнолітньому ––, –– року народження, за згодою батьків –– та ––;

–– та –– від імені малолітнього ––, –– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на їх ім’я –– частин в рівних долях кв.–– (загальною площею помешкання ––кв.м, житловою площею – –– кв.м) на вул.––, ––, корп.– у с.–– Івано-Франківської міської ради.

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (міни тощо) щодо відчуження належного дитині житла:

–– та –– від імені малолітніх ––, –– року народження, та ––, –– року народження,  на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належної їм в рівних долях –– частин кв.–– (загальною площею помешкання –– кв.м, житловою площею – –– кв.м) на вул.––, –– у м.Івано-Франківську, право користування якою має малолітній –– ,–– року народження, за згодою, поданою його батьками –– та –– органу опіки та піклування.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітніх ––, –- року народження, –– частини та ––, –– року народження, –– частини земельної ділянки за кадастровим номером –– (площею –– га) та буд.–– (загальною площею помешкання –– кв.м, житловою площею – –– кв.м) на вул.–– у с.–– Івано-Франківської міської ради.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в управління адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2024 © Всі права застережено.