Проєкт рішення міської ради  "Про надання дозволу комунальному підприємству "Муніципа..."  № 203 від 29.07.2021р. 
Документ №203 від 29.07.2021р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 29.07.2021р.  № 203
м.Івано-Франківськ
 

       Про надання дозволу комунальному

       підприємству «Муніципальна інспекція

       «Добродій» на отримання кредиту для

       придбання технікиКеруючись Бюджетним кодексом України, Цивільним кодексом України, ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про публічні закупівлі», з метою забезпечення стабільного функціонування комунального підприємства та виконання ним поставлених завдань, в інтересах Івано-Франківської міської  територіальної громади,  міська рада


вирішила:


1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Муніципальна інспекція «Добродій» на отримання кредиту та укладення кредитного договору з АБ «УКРГАЗБАНК» (ідентифікаційний код юридичної особи 23697280) в сумі, що не перевищує 3 943 014,97 грн на придбання техніки терміном до 5 років.

2. Уповноважити виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради затвердити істотні умови кредитної операції (фактичну суму кредиту, термін, майно, що купується та передається в заставу, розмір власного внеску, розмір плати за користування кредитом (відсоткова ставка та комісії банку, інше).

3. Комунальному підприємству «Муніципальна інспекція «Добродій» (М. Шутак) забезпечити вжиття організаційно-правових заходів щодо виконання пункту 1 цього рішення.

4. Уповноважити директора комунального підприємства «Муніципальна інспекція «Добродій» (М. Шутак) на підписання кредитного договору та договору застави, з усіма додатками і додатковими угодами до нього, із правом самостійно визначати всі інші умови договорів, що укладатимуться та підписуватимуться з АБ «УКРГАЗБАНК».

5. Дозволити комунальному підприємству «Муніципальна інспекція «Добродій» спрямовувати кошти отримані на збільшення статутного капіталу підприємства для сплати платежів за кредитним договором.

6. Фінансовому управлінню Івано-Франківської міської ради (Г. Яцків) забезпечити своєчасне фінансування комунального підприємства «Муніципальна інспекція «Добродій» на виконання ним всіх зобов’язань до моменту завершення договірних відносин відповідно до укладеного кредитного договору.

7. Вважати таким, що втратило чинність рішення Івано-Франківської міської ради № 389 від 24.12.2020 р.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови В. Сусаніну та постійну депутатську комісію з питань  бюджету (Р. Онуфріїв).       Міський голова                                                                    Руслан  Марцінків2011-2021 © Всі права застережено.