Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про організацію та проведення обмінних концертів..."  № 1197 від 19.08.2021р. 
Документ №1197 від 19.08.2021р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 26.08.2021 року
Порядок денний  №37 від 26.08.2021р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 19.08.2021р.  № 1197
м.Івано-Франківськ
 


Про організацію та проведення обмінних концертів


Керуючись ст.ст.27, 32  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Статутом територіальної громади міста Івано-Франківська, з метою створення належних умов для культурного, духовного та естетичного збагачення мешканців сіл Івано-Франківської міської територіальної громади, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:


  1. Департаменту культури міської ради (Н.Загурська):
  • забезпечити організацію та проведення 18 обмінних концертів у селах Івано-Франківської міської територіальної громади у вересні-грудні 2021 року;
  • розробити та затвердити наказом графік проведення обмінних концертів у селах Івано-Франківської міської  територіальної громади;
  • письмово повідомити структурні підрозділи виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, комунальні підприємства міста та інші служби, зазначені у п.2 – п.3 даного рішення про місце та час проведення обмінних концертів за 7 днів до їх проведення. 
  1. Департаменту стратегічного розвитку, цифрових трансформацій, роботи із засобами масової інформації, комунікації з мешканцями  (З. Гелеван) довести інформацію про проведення обмінних концертів до громадськості Івано-Франківської міської територіальної громади та забезпечити висвітлення її у засобах масової інформації.
  2. Управлінню транспорту та зв’язку міської ради (А.Гіглюк) забезпечити перевезення творчих колективів.
  3. Виконавчим органам міської ради та відповідальним за проведення заходів  забезпечити дотримання заходів санітарної безпеки відповідно до вимог, встановлених у постановах КМУ, рішеннях регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та Тимчасової обласної протиепідемічної комісії в Івано-Франківській області.
  4. Фінансовому управлінню міської ради (Г.Яцків) профінансувати витрати на організацію і проведення обмінних концертів відповідно до кошторису (додаток).
  5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на Департамент культури міської ради.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови В. Дротянко.Міський голова                                                                        Руслан МарцінківФайли:2011-2024 © Всі права застережено.