Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 1308 від 17.09.2021р. 
Документ №1308 від 17.09.2021р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 23.09.2021 року
Порядок денний  №41 від 23.09.2021р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 17.09.2021р.  № 1308
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


Керуючись ст.ст. 31, 32, 33, 56, 71, 203 Цивільного кодексу України, ст.ст. 60, 70, 171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. №502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, беручи до уваги рекомендації комісії з питань захисту прав дитини від 15.09.2021 року, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування яким мають діти:

1.1.1 на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я – частини кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею –– кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську, право користування якою має його син –, – року народження, за згодою, поданою неповнолітнім та його матір’ю – органу опіки та піклування.

1.1.2. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – частини кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на бульварі –, – в м.Івано-Франківську, право користування якою має її син –, – року народження, за згодою, поданою його батьком – органу опіки та піклування.

1.1.3. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – частини земельної ділянки площею – га (кадастровий номер –) та – частини буд.–  (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– у с.– Івано-Франківської міської ради, право користування яким має її дочка –, – року народження, за згодою, поданою її батьком – органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дітей житла (майна):

1.2.1. Неповнолітній – ,– року народження, за згодою батьків – та – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – кладової №– (загальною площею – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську.

1.2.2. Неповнолітньому –, – року народження, за згодою батьків – та – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, –, корп.– в м.Івано-Франківську.

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (міни тощо) щодо відчуження належного дитині житла:

– та – від імені малолітніх – ,– року народження, та –, – року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження належних їм в рівних долях – частин кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я ––, –– року народження, – частини, та ––, –– року народження, –– частини кв.– (загальною площею помешкання –кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську.

1.4. На зняття заборони щодо відчуження кв.– на вул.–, – в м.Івано-Франківську, у зв’язку з усуненням обставин, що обумовили накладення заборони на відчуження нерухомого майна дитини.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в Департамент адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                                                Руслан Марцінків2011-2023 © Всі права застережено.