Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про відзначення в місті свята Покрови Пресвятої Богород..."  № 1358 від 30.09.2021р. 
Документ №1358 від 30.09.2021р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 07.10.2021 року
Порядок денний  №43 від 07.10.2021р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 30.09.2021р.  № 1358
м.Івано-Франківськ
 


Про відзначення в місті свята

Покрови Пресвятої Богородиці,

79-ої річниці створення УПА,

Дня Українського козацтва та

Дня захисників і захисниць України


Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення Івано-Франківської міської ради від 24.12.2020 року №362-3 «Про затвердження Цільової програми Івано-Франківської міської територіальної громади організації та відзначення загальнодержавних, свят територіальної громади, державних пам’ятних дат, релігійних та історичних подій на 2021 – 2025 роки», з метою гідного вшанування бойового подвигу громадян, посилення суспільної уваги та турботи про захисників і захисниць рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій та з урахуванням встановлених карантинних норм, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


  1. Затвердити перелік підготовчих та організаційних заходів з відзначення в місті свята Покрови Пресвятої Богородиці, 79-ої річниці створення Української Повстанської Армії, Дня Українського козацтва,  Дня захисників і захисниць України та інших подій пов’язаних з державотворчими процесами (додаток 1).
  2. Затвердити програму святкових заходів з відзначення в місті свята Покрови Пресвятої Богородиці, 79-ої річниці створення Української Повстанської Армії, Дня Українського козацтва, Дня захисників і захисниць України, та інших подій пов’язаних з державотворчими процесами (додаток 2).
  3. Виконавчим органам Івано-Франківської міської ради забезпечити якісне виконання програми заходів з урахуванням встановлених карантинних норм, діючих на дати проведення заходів.
  4. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Івано-Франківської  міської ради (Г.Яцків) профінансувати витрати на проведення заходів згідно з кошторисом (додаток 3).
  5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на Департамент стратегічного розвитку, цифрових трансформацій, роботи із засобами масової інформації, комунікації з мешканцями (З.Гелеван).
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови відповідно до посадових обов’язків.Міський голова                                                                        Руслан МарцінківФайли:2011-2024 © Всі права застережено.