Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 1438 від 13.10.2021р. 
Документ №1438 від 13.10.2021р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 21.10.2021 року
Порядок денний  №45 від 21.10.2021р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 13.10.2021р.  № 1438
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


Керуючись ст.ст. 31, 32, 33, 56, 71, 203 Цивільного кодексу України, ст.ст. 60, 70, 171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. №502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, беручи до уваги рекомендації комісії з питань захисту прав дитини від 06.10.2021 року, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування яким мають діти:

1.1.1. на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я – частини земельної ділянки за кадастровим номером – (площею – га) та – частини буд.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – кв.м) на вул.– у с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області, право користування якою мають його діти –, – року народження, та –, – року народження, за згодою, поданою їх матір’ю – органу опіки та піклування.

1.1.2. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, –, корп.– у м.Івано-Франківську, право користування якою має її син –, – року народження, за згодою, поданою його батьком –  органу опіки та піклування.

1.1.3. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я – частин кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – в м.Івано-Франківську, право користування якою мають його діти –, – року народження, та –, – року народження, за згодою, поданою неповнолітнім та їх матір’ю – органу опіки та піклування.

1.1.4. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – частини кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–,/ – у м.Івано-Франківську, право користування якою мають її діти –, – року народження, –, – року народження, та –, – року народження, за згодою, поданою їх батьком – органу опіки та піклування.

1.1.5. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –кв.–  (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську, право користування якою має її дочка –, – року народження, за згодою, поданою неповнолітньою органу опіки та піклування.

1.1.6. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я –кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– ,– в м.Івано-Франківську, право користування якою має її дочка –, – року народження, за згодою, поданою неповнолітньою та її батьком – органу опіки та піклування.

1.1.7. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я – кв.-- (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – в м.Івано-Франківську, право користування якою має його дочка –, – року народження, за згодою, поданою її матір’ю – органу опіки та піклування.

1.1.8. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – частин кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську, право користування якою має її син –, – року народження, за згодою, поданою його матір’ю – органу опіки та піклування.

1.1.9. на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – частин кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – в м.Івано-Франківську, право користування якою мають її діти –, – року народження, та –,– року народження, за згодою, поданою їх батьком – органу опіки та піклування.

1.1.10. на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілого буд.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– у с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області, право користування якою мають її діти –, – року народження, та –, – року народження, за згодою, поданою їх батьком – органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дітей житла (майна):

1.2.1. – та – від імені малолітньої –, – року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – частини буд.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– у с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

1.2.2. – та – від імені малолітніх –, – року народження, та –, – року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на їх ім’я в рівних долях цілої земельної ділянки за кадастровим номером – (площею – га) та – частин буд.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– у м.Івано-Франківську.

1.2.3. Неповнолітній – ,– року народження, за згодою матері –, без згоди батька –, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – частин кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в Департамент адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                                        Руслан МАРЦІНКІВ2011-2022 © Всі права застережено.