Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 1513 від 05.11.2021р. 
Документ №1513 від 05.11.2021р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 11.11.2021 року
Порядок денний  №49 від 11.11.2021р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 05.11.2021р.  № 1513
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


Керуючись ст.ст.6, 31, 32, 33, 56, 71, 203, 629, 1278, 1279 Цивільного кодексу України, ст.ст. 60, 70, 171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. №502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, беручи до уваги рекомендації комісії з питань захисту прав дитини від 27.10.2021 року, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування (спільної власності) яким мають діти:

1.1.1. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – частин буд.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею –– кв.м) на вул.– у м.Івано-Франківську, право користування якою має її дочка ––, –-року народження, за згодою, поданою її батьком – органу опіки та піклування, а також цілої земельної ділянки площею – га за кадастровим номером –.

1.1.2. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – частини кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, –- у м.Івано-Франківську, право користування якою має її дочка ––, –– року народження, за згодою, поданою її батьком – органу опіки та піклування.

1.1.3. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілого буд.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– у с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області, право користування яким має її син –, – року народження, за згодою, поданою його батьком –органу опіки та піклування.

1.1.4. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську, право користування якою мають її діти –, – року народження, та –, – року народження, за згодою, поданою його батьком – органу опіки та піклування.

1.1.5. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої земельної ділянки за кадастровим номером – (площею –га) та  цілого буд.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– у с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області, право користування якою має її дочка –, – року народження, за згодою, поданою її батьком – органу опіки та піклування.

1.1.6. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – частини кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, –, корп.– у с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області, право спільної власності та користування якою має її дочка –, – року народження, за згодою, поданою неповнолітньою та її батьком – органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дітей житла:

1.2.1. – та – від імені малолітнього –, – року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську.

1.2.2. Неповнолітнім –, – року народження, та –, – року народження, за згодою батьків – та – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання в рівних долях на їх ім’я – частини об’єкта незавершеного будівництва, що знаходиться за адресою: с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області, вул.–, – та розташований на земельній ділянці за кадастровим номером – (площею – га).

1.2.3. Неповнолітнім –, – року народження, та – ,– року народження, за згодою батьків – та – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання в рівних долях на їх ім’я цілої земельної ділянки за кадастровим номером – (площею – га) за адресою: с.–Івано-Франківського району Івано-Франківської області, вул.–, –.

1.2.4. Неповнолітній – ,– року народження, за згодою батьків –та – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житлова площа – – кв.м) на вул.–, – у с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

1.2.5. Неповнолітньому –, – року народження, за згодою батьків – та – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житлова площа – – кв.м) на вул.– ,– корп.– у м.Івано-Франківську.

1.2.6. – від імені малолітньої –,  року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську.

1.2.7. Неповнолітній -, – року народження, за згодою батьків – та – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – частини кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську, право користування якою має малолітня –, – року народження, за згодою, поданою її батьками – та – органу опіки та піклування.

Вважати таким, що втратив чинність п.1.2.1 рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 28.10.2021 року №1452.

1.2.8. – та – від імені малолітньої – ,– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – частини кв.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, –, корп.– у м.Івано-Франківську.

1.2.9. – та – від імені малолітньої –, – року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, –, корп.– у м.Івано-Франківську.

1.2.10. Неповнолітній – року народження, за згодою матері – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську, право користування якою має –, – року народження, за згодою, поданою неповнолітнім та його матір’ю – органу опіки та піклування, а також право користування якою має –, –року народження, за згодою, поданою її батьками – та – органу опіки та піклування

1.2.11. Неповнолітній – ,– року народження, за згодою батьків – та – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої  кв.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею –– кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську.

1.2.12. – та – від імені малолітнього –, – року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на –, – у м.Івано-Франківську.

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (міни тощо) щодо відчуження належного дитині житла:

1.3.1. Неповнолітньому –, – року народження, за згодою батьків – та – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження – частини кв– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – -кв.м) на вул.-, - у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я неповнолітнього -, - року народження, - частини кв.- (загальною площею помешкання - кв.м, житловою площею – - кв.м) на вул.-, - у м.Івано-Франківську.

1.3.2. Неповнолітній -, - року народження, за згодою батьків - та - на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження - частини кв.- (загальною площею помешкання - кв.м, житловою площею – - кв.м) на вул.-, - у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я неповнолітньої – .– року народження, – частини кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– ,– у с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області, право користування якою має –, – року народження, за згодою, поданою його батьками – та – органу опіки та піклування.

1.4. Неповнолітній –, – року народження, за згодою матері – на укладання договору про поділ спадщини між спадкоємцями, за яким спадкове майно розподіляється наступним чином:

  • – частина кв.– (загальною площею – кв.м, житловою – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську переходить неповнолітній –, – року народження;
  • автомобіль марки –, випуску – року, реєстраційний номер –, легковий хетчбек, ідентифікаційний номер –, переходить – (–) – –, – року народження.

1.5. – від імені малолітньої –, – року народження, на укладання договору про поділ спадщини між спадкоємцями, за яким спадкове майно розподіляється наступним чином:

  • – частини кв.– (загальною площею – кв.м, житловою - – кв.м) на вул.– у м.Івано-Франківську переходять в рівних долях – та –;
  • – частини земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), площею – га за кадастровим номером – на вул.–, – у с.–Івано-Франківського району Івано-Франківської області переходить –, – року народження, та малолітній – ,– року народження.

1.6. На зняття заборони на відчуження об’єкта нерухомого майна, а саме квартири – на вул. –, – у м.Івано-Франківську, у зв’язку з усуненням обставин, що обумовили накладення заборони відчуження майна дитини.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в Департамент адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                                        Руслан МАРЦІНКІВ2011-2021 © Всі права застережено.