Проєкт рішення міської ради  "Про проведення земельних торгів..."  № 311 від 17.11.2021р. 
Документ №311 від 17.11.2021р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 17.11.2021р.  № 311
м.Івано-Франківськ
 


Проєкт вносить МВК


Р І Ш Е Н Н Я

Івано-Франківської міської ради

(______________ сесія)

восьмого демократичного скликання

         від _____________________

Про проведення земельних торгів


Керуючись ст. 26, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.ст. 134-139 Земельного Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 р. № 1013 "Деякі питання підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)", міська рада

вирішила:

  1. З метою забезпечення підготовки лотів до проведення земельних торгів дати дозвіл на складання документації із землеустрою щодо земельних ділянок комунальної власності Івано-Франківської міської територіальної громади, згідно додатку 1.
  2. Затвердити умови проведення земельних торгів, документацію із землеустрою по земельних ділянках комунальної власності Івано-Франківської міської територіальної громади та включити їх до переліку земельних ділянок або прав на них, які виставляються на земельні торги, згідно додатку 2.

Земельні ділянки, включені до переліку земельних ділянок комунальної власності або права на них, виставлені на земельні торги, не можуть відчужуватися, передаватися в заставу, надаватися в користування до завершення торгів.

  1. Уповноважити на укладення (підписання)  :
  • договорів купівлі-продажу земельних ділянок міського голову, у випадку його відсутності – секретаря міської ради, згідно з формою проєкта договору, що додається (додаток 3);
  • шляхом накладення кваліфікованих електронних підписів, протоколів про результати земельних торгів Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради.
  1. Внести зміни в графу "Орієнтовна  площа, га" пункту 4 додатку 1 до рішення міської ради від 08.07.2021 року № 259-11, виклавши її в такій редакції: "1,6".
  2. Обов'язки за виконанням цього рішення покласти на Департамент комунальних ресурсів міської ради.
  3. Вважати "Порядок продажу земельних ділянок (прав на них) комунальної власності територіальної громади м. Івано-Франківська", затверджений рішенням міської ради від 02.05.2018р.  № 132-19, таким, що втратив чинність.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови М.ВІТЕНКА та постійну депутатську комісію з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації комунального майна (Р.ТЕРЕШКО).


Міський голова                                                   Руслан МАРЦІНКІВ

Файли:2011-2021 © Всі права застережено.