Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 1626 від 25.11.2021р. 
Документ №1626 від 25.11.2021р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 02.12.2021 року
Порядок денний  №52 від 02.12.2021р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 25.11.2021р.  № 1626
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


Керуючись ст.ст.6, 31, 32, 33, 56, 71, 203 Цивільного кодексу України, ст.ст. 60, 70, 171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. №502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дітей житла:

1.1.1. - та - від імені малолітнього -, - року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої кв.- (загальною площею помешкання – - кв.м, житловою площею – - кв.м) на вул.-, - у м.Івано-Франківську.

1.1.2. Неповнолітній -, -року народження, за згодою батьків -та -;

- та - від імені малолітнього -, - року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на їх ім’я в рівних долях цілої кв.- (загальною площею помешкання – - кв.м, житловою площею – - кв.м) на вул.-, - у м.-.

1.1.3. - та - від імені малолітньої -, - року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої земельної ділянки за кадастровим номером - (площею -га) та цілого буд.- (загальною площею помешкання – - кв.м, житловою площею – - кв.м) на вул.- у с.- Івано-Франківського району Івано-Франківської області, право користування яким має неповнолітній -, - року народження, за згодою, поданою неповнолітнім та його батьками - та - органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (міни тощо) щодо відчуження належного дитині майна:

Неповнолітній -, - року народження, за згодою батьків - та - на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження -частини кв.- (загальною площею помешкання - кв.м, житловою площею – - кв.м) на вул.-, -, корп.- у м.-.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я неповнолітньої -, - року народження, -частини кв.- (загальною площею помешкання - кв.м, житловою площею – -кв.м) на вул.-, - у м.-.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в Департамент адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                                        Руслан МАРЦІНКІВ2011-2023 © Всі права застережено.