Проєкт рішення міської ради  "Про затвердження Положення про автоматизовану систему..."  № 337 від 09.12.2021р. 
Документ №337 від 09.12.2021р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 09.12.2021р.  № 337
м.Івано-Франківськ
 

Про затвердження Положення

про автоматизовану систему «Е-Садок»

для реєстрації дітей до комунальних закладів

дошкільної освіти Івано-Франківської міської

територіальної громади
       Керуючись ст. 53 Конституції України, ст.ст. 3, 4, 11, 30 та 66 Закону України «Про освіту», ст.cт. 25, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 18, 19 Закону України «Про дошкільну освіту», Положенням про заклад дошкільної освіти, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 р. N 305, з метою створення кращих умов для заявників та вдосконалення системи формування електронного реєстру дітей в режимі онлайн для зарахування їх до закладів дошкільної освіти Івано-Франківської міської територіальної громади, міська рада

                                               вирішила:


  1. Затвердити  Положення про автоматизовану систему «Е-Садок» для реєстрації дітей до комунальних закладів дошкільної освіти Івано-Франківської міської територіальної громади (додається).
  2. Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради (І.Максимчук) спільно з відділом програмного та комп’ютерного забезпечення Івано-Франківської міської ради (А.Чайківський) провести навчання для адміністраторів закладів дошкільної освіти щодо запровадження електронної реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти.
  3. Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради (І.Максимчук) та закладам дошкільної освіти забезпечити перенесення даних з платформи dity.if.ua на платформу sadok.bloqly.com.
  4. Фінансовому управлінню Івано-Франківської міської ради (Г.Яцків) видатки на фінансування програми електронної реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти здійснювати в межах кошторисних призначень, передбачених у бюджеті Івано-Франківської міської територіальної громади на рік  по головному розпоряднику коштів-Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради (І.Максимчук).
  5. Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради (І.Максимчук) розмістити інформацію про запровадження автоматизованої системи «Е-Садок» для реєстрації дітей до комунальних закладів дошкільної освіти Івано-Франківської міської територіальної громади на сайті Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.
  6. Визнати такими, що втратили чинність:
  • рішення Івано-Франківської міської ради від 19.06.2020р. №163/41 «Про затвердження Положення про порядок загальної електронної реєстрації дітей для зарахування їх до комунальних закладів дошкільної освіти населених пунктів, на які поширюється юрисдикція Івано-Франківської міської ради»;
  • рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 29.10.2020р. № 1121 «Про затвердження Положення про тимчасову комісію з розгляду питань, які не врегульовані Положенням про порядок загальної електронної реєстрації дітей для зарахування їх до комунальних закладів дошкільної освіти населених пунктів, на які поширюється юрисдикція Івано-Франківської міської ради».
  1. Секретаріату міської ради (С.Козлов) опублікувати дане рішення в газеті «Західний кур’єр».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови В.Дротянко та голову постійної депутатської комісії з питань гуманітарної політики У.Павликівську.
Міський голова                                              Руслан МАРЦІНКІВ


 Файли:2011-2024 © Всі права застережено.