Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволу на від'єднання будинків від систем ..."  № 1699 від 09.12.2021р. 
Документ №1699 від 09.12.2021р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 16.12.2021 року
Порядок денний  №54 від 16.12.2021р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 09.12.2021р.  № 1699
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволу

на від'єднання будинків

від систем (мереж) централізованого опаленняКеруючись ст.ст. 30, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 року № 2189-VIII, згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2019 року № 169, розглянувши протокол постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення та постачання гарячої води від 08.12.2021 року №7 (додається), виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1.Надати дозвіл на від'єднання від мереж централізованого опалення та встановлення індивідуального (газового або електричного) опалення в багатоквартирних будинках за умови отримання вихідних даних та технічних умов у виконавців послуг: з централізованого теплопостачання (ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»), з централізованого водопостачання та водовідведення (КП «Івано-Франківськводоекотехпром»). Реконструкцію інженерних мереж відповідно до проєктної документації здійснити коштом співвласників багатоквартирних будинків за адресами:

- вул. Ленкавського, 3

- вул. Короля Данила, 36

2. Надати дозвіл на від'єднання від мереж централізованого опалення та встановлення індивідуального (газового або електричного) опалення в нежитлових приміщеннях за умови отримання вихідних даних та технічних умов у виконавців послуг: з централізованого теплопостачання (ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»), з централізованого водопостачання та водовідведення (КП «Івано-Франківськводоекотехпром»). Реконструкцію інженерних мереж відповідно до проєктної документації здійснити коштом власників нежитлових приміщень за адресами:

- вул. Січових Стрільців, 25 (КП з експлуатації майна Івано-Франківської обласної ради);

- площа Міцкевича, 4 (КП з експлуатації майна Івано-Франківської обласної ради);

- вул. Довга, 60 (Івано-Франківський міський спортивно-технічний клуб ТСО України);

- вул. Військових ветеранів, 8 (гуртожиток №1 Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу);

- вул. Військових ветеранів, 8А (гуртожиток №2 Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу);

- вул. Шопена, 1 (навчальний корпус №3 Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу);

- вул. Гетьмана Мазепи, 38/23 (нежитлове приміщення).

3. Відключення будинків від централізованого опалення здійснювати відповідно до Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2019 року №169, в міжопалювальний період, але не пізніше, ніж 01 вересня.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Р. Гайду.
Міський голова                                                                Руслан МАРЦІНКІВ2011-2024 © Всі права застережено.