Проєкт рішення міської ради  "Про включення нежитлового приміщення в будинку за адрес..."  № 352 від 10.12.2021р. 
Документ №352 від 10.12.2021р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 10.12.2021р.  № 352
м.Івано-Франківськ
 

Про включення нежитлового приміщення в будинку за адресою: вул. Бачинського, 2 в перелік об’єктів, які підлягають приватизації, та його приватизацію


Керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26, частинами 5 та 6 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 4 статті 11 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядком подання та розгляду заяв про включення об’єктів комунальної власності Івано-Франківської міської об’єднаної територіальної громади до переліків об’єктів, що підлягають приватизації, затвердженим рішенням Івано-Франківської міської ради від 19.06.2020р.  № 184-41, враховуючи пропозиції виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (рішення виконавчого комітету міської ради від __.__.2021 року №     ), Івано-Франківська міська рада

вирішила:

1. Включити нежитлове приміщення площею 21,2 кв.м, яке розташоване в будинку за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Бачинського, 2,  в перелік об’єктів, які підлягають приватизації.

2. Затвердити висновок про вартість об’єкта оцінки - нежитлового приміщення, загальною площею 21,2 кв.м, що розташоване за адресою: Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, вулиця Бачинського Левка, будинок, 2.

3. Приватизувати об’єкт, вказаний у п. 1 цього рішення, шляхом викупу  товариством з обмеженою відповідальністю «АЗЕЛІТ» за ціною                                    593 083,20 грн. (п’ятсот дев’яносто три тисячі вісімдесят три гривні              20 копійок) з ПДВ.

4. Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради (І. Гриненько) забезпечити опублікування інформації про включення об’єкта, зазначеного в п. 1 цього рішення, в перелік об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі, на офіційному вебсайті Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради та в газеті «Західний кур’єр» у строки, визначені чинним законодавством України.

5. Після завершення приватизації об’єкта, вказаного у п. 1 цього рішення, комунальному підприємству «Управляюча компанія «Комфортний дім» Івано-Франківської міської ради зняти його з балансу в установленому законодавством порядку.

6. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Миколу Вітенка та постійну депутатську комісію з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації комунального майна (Р. Терешко).
Міський голова                                                        Руслан МАРЦІНКІВ


2011-2022 © Всі права застережено.