Проєкт рішення міської ради  "Про надання згоди на прийняття у комунальну власність І..."  № 353 від 10.12.2021р. 
Документ №353 від 10.12.2021р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 10.12.2021р.  № 353
м.Івано-Франківськ
 
Про надання згоди на прийняття у комунальну власність

Івано-Франківської міської  територіальної громади нерухомого майна - дитячого садочка за адресою: м. Івано-Франківськ, 

вул. Гетьмана Мазепи, 164, корп. 12


Керуючись ст. 59, ч. 2 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Івано-Франківська міська рада

вирішила:

1. Дати згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність Івано-Франківської міської територіальної громади нерухомого майна - дитячого садочка, розташованого за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 164, корпус 12.

2. Уповноважити міського голову Р. Марцінківа підписати акт приймання-передачі нерухомого майна, зазначеного в п. 1 цього рішення.

3. Управлінню реєстраційних процедур Івано-Франківської міської ради (С. Федорців) здійснити необхідні заходи щодо реєстрації права власності за Івано-Франківською міською  територіальною громадою в особі Івано-Франківської міської ради на нерухоме майно - дитячий садочок, розташований за адресою: вул. Гетьмана Мазепи, 164, корпус 12.

4. Після здійснення у встановленому порядку державної реєстрації права власності на дитячий садочок, розташований за адресою: вул. Гетьмана Мазепи, 164, корпус 12, закріпити його на праві оперативного управління за Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради (код ЄДРПОУ 40312499).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Миколу Вітенка та постійну депутатську комісію з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації комунального майна (Р. Терешко).Міський голова                                                    Руслан МАРЦІНКІВ


2011-2024 © Всі права застережено.